סוגרים את 2018: בית"ר ירושלים נפרדה ב-1:1 מהפועל חיפה

סוגרים את 2018: בית"ר ירושלים נפרדה ב-1:1 מהפועל חיפה

כתב: hagar


פנדל מדויק של גיא אראל (56) לאחר הכשלה של קלטינס ברחבה העלה את האורחת ליתרון בטדי, וארן (77) החזיר את הקבוצה למשחק עם נגיחה מדויקת לפינה אחרי הגבהה של עידן ורד. בשבת: סכנין בדוחא


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים והפועל חיפה נפרדו בתיקו 1:1 באצטדיון טדי, זאת במסגרת המשחק שינעל את המחזור ה-16 בליגת העל.

לאחר ה-0:3 על הפועל חדרה במחזור הקודם, חניכיו של קלינגר ניסו להשיג ניצחון נוסף כדי לצאת מהתחתית, כאשר קלינגר פתח בהרכב דומה לזה שפתח מול חדרה, למעט שינוי אחד כאשר קריאף החליף את סירושטיין אשר ספג חמישה כרטיסים צהובים.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

שתי הקבוצות פתחו בצורה מהוססת את המשחק ולא הצליחו לסכן את השער בחלק גדול מהמחצית. מלבד בעיטה של אופיר קריאף שהלכה מחוץ למסגרת ומנגד קרן של מקסים פלוקשצ'נקו, לשני השוערים לא הייתה עבודה קשה כל כך בשליש הראשון.

בדקה ה-34 בית"ר הגיעה למצב הראשון שלה, כאשר איינבינדר מסר לסילבסטר, הסלובקי יפה ובעט ברגל שמאל מחוץ לרחבה, אבל שטקוס היה במקום כדי לקלוט את הכדור.

יאקוב סילבסטר עם הכדור

יאקוב סילבסטר עם הכדור

בדקה ה-37 קריאף הוסיף לחץ גבוה על הגנת הפועל חיפה כשחטף כדור בחלק המגרש שלה ושחרר בעיטה מחוץ לרחבה, אבל הכדור שלו לא מצא את המסגרת. 0:0 במחצית.

אופיר קריאף בועט (ליאת אבשלומי)

אופיר קריאף בועט (ליאת אבשלומי)

מחצית שנייה

דקה אחת בלבד בתוך המחצית השנייה בית"ר הגיעה להזדמנות טובה לעלות ליתרון. בוזגלו הכניס כדור עומק טוב לעידן ורד שנותר לבד ברחבה אבל נגח מעל השער. מן העבר השני סויסטאד ניסה את מזלו עם בעיטה אלכסונית מחוץ לרחבה, אבל ניצן היה עירני והדף את הכדור.

בדקה ה-56 האורחת עלתה ליתרון. דוד קלטינס הכשיל ברחבה את נס זמיר, אלון יפת שרק לבעיטת 11 מטרים אותה פירש גל אראל לשער יתרון. 0:1 הפועל חיפה.

דוד קלטינס מול נס זמיר (ליאת אבשלומי)

דוד קלטינס מול נס זמיר (ליאת אבשלומי)

שש דקות לאחר מכן בית"ר קופחה כאשר מן העבר השני נגיחה של וארן פגעה בידו של שון גולדברג בתוך הרחבה, אבל יפה החליט שלא לשרוק.

בדקה ה-71 איינבינדר הכניס כדור עומק לרחבה, וארן המשיך בנגיחה לבוזגלו שהוריד לאינברום, אבל הבעיטה של מספר 10 הלכה מעל השער.

דן איינבינדר מול גבריאל תאמאש (ינון פוקס)

דן איינבינדר מול גבריאל תאמאש (ינון פוקס)

בדקה ה-77 בית"ר עלתה על לוח התוצאות. הגבהה מדויקת של עידן ורד מצאה את ראשו של אנתוני וארן שנכנס כמחליף, והצרפתי נגח במדויק לפינה של שטקוס ולרשת. 1:1 בטדי.

אנתוני וארן חוגג

אנתוני וארן חוגג

דקה לפני תוספת הזמן, הפועל חיפה יצאה למתפרצת שהסתיימה עם בעיטה של גילי ורמוט, אבל זינוק טוב של ניצן מנעה שער בטוח. 1:1 בסיום.

אנתוני וארן חוגג אנתוני וארן נוגח את השוויון (ינון פוקס) דן איינבינדר מול גבריאל תאמאש (ינון פוקס) דוד קלטינס מול נס זמיר (ליאת אבשלומי) אופיר קריאף בועט (ליאת אבשלומי) יאקוב סילבסטר עם הכדור DSC_1629_resize