מאור ראשון: בית"ר סיימה בתיקו 1:1 מול מ.ס אשדוד

מאור ראשון: בית"ר סיימה בתיקו 1:1 מול מ.ס אשדוד

כתב: hagar


לאחר פגרת הנבחרות הקבוצה ניסתה לחזור למסלול הניצחונות. שער מוקדם של גדי קינדה (11) קבע יתרון למארחת, עידן ורד השווה בדקה ה-75 מבישול של מאור בוזגלו. שבת ב-20:30: בני יהודה מגיעה לטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים סיימ אתמול (ראשון) ב-1:1 מול מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א, זאת במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל.

הקבוצה הגיעה אחרי ההפסד 2:0 למכבי תל אביב, במטרה לחזור ולנצח כדי להיחלץ מהמקום האחרון בטבלה. מנגד האשדודים קיוו לנצל את הביתיות במטרה לקחת שלוש נקודות.

מי שקיבלו את הקרדיט בחוד הבית"רי הם אנתוני וארן ויאקוב סילבסטר, כאשר את עמדת המגן הימני תפס הפעם אופיר קריאף.

אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה

אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בית"ר פתחה טוב את המשחק ושלטה בכדור, אבל דווקא אשדוד היא זאת שעלתה ראשונה על לוח התוצאות. הגבהה של אבראן מאגף ימין הגיעה לראשו של גדי קינדה שהסתנן לרחבה ומקרוב נגח לרשת את היתרון. 0:1 אשדוד. מן העבר השני בית"ר חיפשה את השוויון ושתי דקות אחרי שער היתרון של אשדוד היה זה סילבסטר שחרר בעיטה חדה ברגל שמאל מתוך הרחבה, אבל יואב ג'ראפי ירד טוב לכדור והדף אותו לקרן. בדקה ה-32 בית"ר קופחה כאשר כדור רוחב של שיימן לתוך הרחבה יצר ערבוביה שבסופה הכדור נגע בידו של קינדה, אך לירן ליאני שהיה קרוב לאירוע בחר שלא לשרוק.

יאקוב סילבסטר במאבק על הכדור

יאקוב סילבסטר במאבק על הכדור

חמש דקות לאחר מכן בית"ר הייתה קרובה לשוויון. וארן קיבל כדור בתוך הרחבה והיה לבדו מול ג'ראפי, אך במקום לבעוט החליט למסור לעידן ורד שלא הצליח להשתלט ולשחרר בעיטה. ניסיון נוסף של ורד בבעיטה חופשית על סף הירידה למחצית נהדף גם הוא לקרן.

מחצית שנייה

גם בחצי השני בית"ר שלטה וניסתה לחפש את השער. בדקה ה-65 ורד השתלט על כדור בצד בתוך הרחבה ושחרר בעיטה ברגל ימין, אך שוב ג'ראפי היה במקום ומנע שער בטוח. 10 דקות חלפו והלחץ הבית"רי בא על שכרו. מאור בוזגלו שנכנס כמחליף ארבע דקות קודם לכן הגביהה כדור מדויק מצד ימין, ורד הקדים את המגן שלו ומהאוויר שלח את הכדור לרשת. 1:1.

מאור בוזגלו עם הכדור

מאור בוזגלו עם הכדור

בדקה ה-84 ורד כמעט והשלים צמד כשהשתלט על כדור שמסר לו וארן, בעט ברגל שמאל אך שוב ג'ראפי הצליח להדוף בקצות אצבעותיו. על סף השריקה לסיום נגיחה של קלטינס חלפה בסמוך לקורה והחוצה.

אוהדי בית"ר באשדוד מאור בוזגלו עם הכדור f3ce33d9-5206-4c1a-a90e-63521319d174 6caf525a-40bd-4ad7-ae51-b8adda73856e יאקוב סילבסטר במאבק על הכדור 339c43c4-69dd-475a-86e6-131d4c42634d