מאור בוזגלו: "יש לנו עכשיו שבעה משחקים ששם אנחנו צריכים לתת את הדם"

מאור בוזגלו: "יש לנו עכשיו שבעה משחקים ששם אנחנו צריכים לתת את הדם"

כתב: hagar


בוזגלו לקראת המשחק מול האדומים מחיפה: "אסור לנו לשקוע במה שהיה, כי מה שהיה נגמר ואנחנו צריכים להסתכל קדימה" 


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תחל בראשון (21:00) את הפלייאוף התחתון במשחק חוץ מול הפועל חיפה בסמי עופר במסגרת המחזור ה-27 של ליגת ג'פניקה. לקראת המשחק הקשר מאור בוזגלו דיבר על ההתמודדות.

על אי העפלה לפלייאוף העליון: "אני חושב שכל מי שבמערכת, בין אם זה השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה, כולנו מאוכזבים. אנחנו יודעים שהאחריות עלינו ולא מחפשים אשמים. אסור לנו לשקוע במה שהיה, כי מה שהיה נגמר ואנחנו צריכים להסתכל קדימה. יש לנו עכשיו שבעה משחקים ששם אנחנו צריכים לתת את הדם, אחריות של כל אחד מהשחקנים בנוגע לעתיד שלו ושל המועדון ואנחנו מוכנים לפלייאוף התחתון, אין לנו הרבה ברירות."

כנשאל על חזרתו למגרש: "להבדיל מהתקופה הקודמת שחזרתי בסיבוב השני אחרי פציעה, זה לא היה דומה בהרגשה לתקופה שהייתי מורחק. כשאתה פצוע אין לך יותר מדי איך להשפיע. בחודש האחרון שלא הייתי על המגרש וראיתי את הקבוצה מבחוץ, היה לי יותר קשה, בגלל שהייתי בריא ולא יכולתי לעשות שום דבר לעזור לקבוצה. כיף לחזור, להרגיש את הדשא ולהיות עם החברים לקבוצה."

מאור בוזגלו (ינון פוקס)

מאור בוזגלו (ינון פוקס)

עוד הוסיף בנוגע לעתידו: "בנוגע לעתיד שלי, עדיין לא התעסקתי בעניין. אני חושב שלכל דבר יש את הזמן שלו. מה שאני כן יכול להגיד שעוד לא ישבנו לגבי העתיד, כרגע אני נמצא איפה שאני נמצא וטוב לי ואני אשמח להישאר."

 

ARNO9830 ARNO9830