לקראת שבת: מסיבת העיתונאים של בית"ר ירושלים לקראת מכבי תל אביב

לקראת שבת: מסיבת העיתונאים של בית"ר ירושלים לקראת מכבי תל אביב

כתב: hagar


 

כיומיים לפני המשחק החשוב מול מכבי ת"א כינסה בית"ר מסיבת עיתונאים בהשתתפות שרון מימר ואיתי שכטר

 

מאת רועי נעים

 

תחילה השיב המאמן לשאלות העיתונאים

על המקום השלישי ונקמה מול מכבי: "לגבי המאבק על המקום השלישי ברור שכל המשחקים הקרובים יכולים לעזור לנו להשיג את המטרה. לגבי נקמה זה לא יעזור לנו, נקמה לא תחזיר אותנו לגביע, אנחנו רוצים לנצח בכל משחק ונעשה את זה גם במשחק הזה".

שינוי מערך: "זה עובר בראש לגוון גם במערכים, אנחנו קבוצה שיכולה לשחק בשני מערכים. גם ברגיל אנחנו עומדים מול ב"ש ומכבי. לגבי הפנדל ראינו גם במגרש וגם בטלוויזיה שהיה פנדל 100 אחוז. חבל שהשפוט לא היה אמיץ מספיק כדי לשרוק".

 

שרון מימר. "נקמה לא תעזור לנו, זה לא יחזיר אותנו לגביע"

על רוחב הסגל: "יש לנו 16 שחקנים שמתלבשים וכולם ברי שימוש. יש יותר טובים ויש פחות טובים כמו בכל קבוצה. משתמשים בכולם לפי מה שהכי נכון לאותו רגע. יש עייפות בכל קבוצה לקראת סוף העונה, טבעי שיש עייפות אבל ניתן הכל בחודש שנשאר כדי להשיג את המטרות".

על אריק סאבו: "זה קורה לעוד שחקנים, קורה שיש משחקים פחות טובים, זה חלק מהמשחק ואנחנו בני אדם. אריק רוצה ומנסה בכל משחק, לפעמים זה הולך פחות טוב לפעמים יותר טוב".

 

אריק סאבו. "קורה שיש משחקים פחות טובים"

אריק סאבו. "קורה שיש משחקים פחות טובים"

על עתידו במועדון: "אני מאוד מרוכז במשימות שנותרו לקבוצה. כשיגיע הרגע אני אשב עם אלי ונחליט אם ממשיכים או לא. כרגע זה לא מעסיק אותי, אני מאוד מרוכז במשימה שיש לנו".

על איינבינדר ורואדה: "אני שמח שאתמול היו שיחות עם שני השחקנים האלה ואני מאמין שכשיש שיחות אז דברים יכולים להתקדם. ממה שהבנתי השיחות היו חיוביות נראה מה יהיה בהמשך, זה חלק ממו"מ וברגע שיש רצון משני הצדדים אני מאמין שיהיה טוב בסוף".

על שילובו של אבישי כהן: "אין קשר לעונה ההבאה. הוא עובד טוב באימונים ומרוויח את מקומו ביושר. מקווה שימשיך להצדיק את הקרדיט הזה. מי שמגיע לו ישחק".

 

אבישי כהן. "עובד טוב באימונים, מי שמגיע לו ישחק"

אבישי כהן. "עובד טוב באימונים, מי שמגיע לו ישחק"

 

לאחר דבריו של מימר, הופנו שאלות העיתונאים לחלוץ הקבוצה איתי שכטר

על השופטים: "אני פחות נכנס לנושא הזה, יש מצבים ששורקים שחושבים שמגיע. יותר כואב לי שהגיע לנו פנדל ברור, יכול להיות שהיינו באצטדיון ביתי אבל במקומות האלה גם שיש שופט רחבה וגם שיש קוונים וברגע שחן נכנס לרחבה עם הכדור ורואים בבירור שזה פנדל אז צריך לדעת לשרוק ולתת את הכבוד שמגיע לנו. פנדל יכול לשנות את המשחק זה יכול לתת לקבוצה היריבה להיכנס לבעיה. זה יותר מפריע לי מזה שלא שורקים לי , אני רוצה שיהיו יותר מדויקים בדברים האלה, זה בשבילי יותר חשוב".

על היותו חלוץ בודד: "קודם כל זה לא סוד, זה ברור שבכל קבוצת כדורגל אתה צריך לפחות שלושה חלוצים שיוכלו לעזור לקבוצה. זה נכון שבינואר המועדון עשה את המקסימום כדי להביא חלוץ זר אבל דברים לא הסתדרו. אני נותן את הכל, לא משנה אם זה 90 דקות או 20 דקות ועושה הכל שהקבוצה תצליח צריכים לזכור שהקבוצה החילה להתאמן מתחילת יוני. יש שחקנים ששיחקו קרוב ל-50 משחקים שזה מעל הממוצע. נשארו לנו עוד שישה משחקים שכולם כמו גמר גביע. נעשה הכל כדי שהמועדון יגיע לאירופה בפעם השלישית. להיות שלוש פעמים באירופה, זה כבר מתחיל להיות מסורת ואני מקווה שנצליח להשיג את הכרטיס. אנחנו בעונה מצוינת, נכון היו משחקים שנפלנו בהם והיינו צריכים לאסוף את הנקודות אבל אני חושב שהקבוצה והמועדון נראים טוב וצריכים להמשיך עם זה".

 

איתי שכטר. "נעשה הכל כדי שהמועדון יגיע לאירופה בפעם השלישית".

איתי שכטר. "נעשה הכל כדי שהמועדון יגיע לאירופה בפעם השלישית".

על חברו דן איינבינדר: "ברור שאני ממליץ לו להישאר איתי בבית"ר ירושלים, דן עושה עונה מדהימה, הוא אחד השחקנים הכי מובילים שלנו ולא סתם הוא שחקן הרכב בנבחרת. אני מקווה שיישאר. יש בעלים, יש סוכנים, יש מו"מ והוא יעשה את המקסימום. אני מקווה שאלי יגיע איתו לעמק השווה. הוא קפטן והוא חשוב לנו מקצועית וחברתית. אני מקווה מאוד שהוא יישאר איתנו".

על הצעה ממכבי לחיפה: "מכבי חיפה מועדון גדול, אין דבר כזה לדבר על כזה מועדון אם כדאי או לא. אני נמצא בבית"ר ובשבילי השחקנים הטובים צריכים להיות איתנו. אני לא נכנס להצעות, אני לא סוכן. אני מקווה שהוא יישאר, גם הוא וגם חסוס שזה נכס גדול למועדון".

חסוס רואדה. "מקווה שהוא יישאר, הוא נכס גדול למועדון"

חסוס רואדה. "מקווה שהוא יישאר, הוא נכס גדול למועדון"

הישורת האחרונה: "לא רואה פה ירידת מתח. כולם רוצים להשיג את הכרטיס לאירופה. זה נכון שיש שחקנים עם אופי כזה או אחר, יש כאלה שאולי בשפת גוף אולי קצת יותר אדישים, אבל אני נמצא איתם יום יום וכולם רוצים אירופה. הקהל והמועדון נמצא בדרך נכונה ובע"ה נסיים את העונה הזאת עם כרטיס לאירופה".

על היריבה בשבת: "זה משחק סופר חשוב לבית"ר ירושלים. מי שיסתכל קצת אחורה יראה שבמיוחד בליגה בית"ר עושה חיים קשים למכבי. אנחנו צריכים להמשיך ביכולת שלנו, נראים טוב, להיות יותר מרוכזים בדברים הקטנים ואין סיבה שלא נשיג תוצאה טובה במשחק הקרוב".

כאמור, בית"ר תארח את מכבי תל אביב ביום שבת ב-21:00 באצטדיון טדי. בואו לתמוך בשחקנים כדי להשיג את הכרטיס לאירופה

יאללה בית"ר!

 

חסוס רואדה. "מקווה שהוא יישאר, הוא נכס גדול למועדון" איתי שכטר. "נעשה הכל כדי שהמועדון יגיע לאירופה בפעם השלישית". אבישי כהן. "עובד טוב באימונים, מי שמגיע לו ישחק" אריק סאבו. "קורה שיש משחקים פחות טובים" לקראת מכבי 1