לפני היציאה לפגרה: בית"ר נכנעה 2:0 למכבי ת"א בטדי

לפני היציאה לפגרה: בית"ר נכנעה 2:0 למכבי ת"א בטדי

כתב: hagar


צמד של עומר אצילי (40 ו-88) סידרו לצהובים כחולים שלוש נקודות מול החבורה של גיא לוזון. מאור בוזגלו חזר למגרשים לאחר היעדרות של עשרה חודשים. במחזור הבא: נוסעים לאשדוד


מאת מערכת האתר הרשמי
צילום ינון פוקס


בית"ר ירושלים נחלה הפסד נוסף, הפעם 2:0 למכבי ת"א באצטדיון טדי, זאת במסגרת המחזור השישי של ליגת העל.

הצהובים שחורים הגיעו למשחק אחרי ההפסד בקריית שמונה, במטרה לחזור למסלול הניצחונות ולצאת לדרך חדשה, אך לחבורה של ולדימיר איביץ' היו תוכניות קצת אחרות.

גיא לוזון ערך מספר שינויים בהרכב, כאשר אור זהבי הצעיר פתח בעמדת המגן הימני, ואנתוני וארן הוצב בחוד על חשבונו של יאקוב סילבסטר. מי שחזר למגרשים לאחר היעדרות ארוכה בת עשרה חודשים הוא מאור בוזגלו שהצטרף לקבוצה בקיץ האחרון. מן העבר השני הגיעה מכבי אחרי ה-0:0 בדרבי התלאביבי, כאשר אצילי, שכטר ואופואדו הוצבו בחוד.

שחקני בית"ר בהמנון הלאומי (ינון פוקס)

שחקני בית"ר בהמנון הלאומי (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח בצורה מעט מנומנמת מצד שתי הקבוצות, ובדקה ה-20 היה זה צ'יקו אופואדו שחדר לתוך הרחבה, ניער מעצמו את זהבי ובעט ברגל שמאל, אך דודו גורש היה מוכן והדף לקרן. מכבי המשיכה לתקוף ובדקה ה-40 עלתה על לוח התוצאות כאשר עומר אצילי קיבל כדור באגף ימין, חתך למרכז ובעט ברגל שמאל, כדור שבלבל את גורש ונכנס לרשת. על סף השריקה למחצית ניסה עידן ורד את מזלו עם בעיטה חופשית כ-30 מטר משערו של ראיקוביץ' אך הכדור שלו הלך גבוה מעל השער. 0:1 למכבי במחצית.

דן איינבינדר מול ציקו אופואדו )))

דן איינבינדר מול ציקו אופואדו (ינון פוקס)

מחצית שנייה

עשר דקות לאחר היציאה מחדרי ההלבשה בית"ר הגיעה למצב הכי מסוכן שלה במשחק. ורד ניער מעצמו את דן גלזר והכניס כדור חכם לאנתוני וארן, שלבד מול ראיקוביץ' בעט מעל השער. בדקה ה-61 וארן שוב קיבל את הכדור באותה נקודה בתוך הרחבה, אך הסתבך עם הרגליים ולא הצליח להוציא בעיטה לעבר השער. רבע שעה לסיום 90 הדקות ערן לוי מצא בכדור רוחב גאוני את אור אינברום בתוך הרחבה, הקשר בעט מהאוויר אבל הכדור שלו חלף בסמוך לקורה והחוצה.

אנתוני וארן בועט

אנתוני וארן בועט (ינון פוקס)

בדקה ה-87 כל טדי קם על הרגליים. לאחר עשרה חודשים מחוץ למגרשי הכדורגל, חזר מאור בוזגלו לכר הדשא כאשר נכנס כמחליף במקומו של אפונסו טיירה. דקה לאחר מכן מכבי השיגה את השני שלה, שוב מרגליו של אצילי שבעט מחוץ לרחבה לפינת השער של גורש. 0:2 למכבי בסיום.

מאור בוזגלו חוזר לכר הדשא (ינון פוקס)

מאור בוזגלו חוזר לכר הדשא (ינון פוקס)

דן איינבינדר מול ציקו אופואדו ))) אנתוני וארן בועט מאור בוזגלו במשחק הקודם נגד מכבי ת"א (ינון פוקס) DSC_0083_ שחקני בית"ר בהמנון הלאומי (ינון פוקס)