ללא שערים: בית"ר וסכנין נפרדו ב-0:0 בדוחא

ללא שערים: בית"ר וסכנין נפרדו ב-0:0 בדוחא

כתב: hagar


שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את השער ולא הגיעו למצבים מסוכנים מול השער, בעיטה מהאוויר של בוזגלו חלפה סמוך לקורה בדקות הסיום. בראשון הבא: קריית שמונה בטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים ובני סכנין נפרדו הערב (שבת) ב-0:0 באצטדיון דוחא, זאת במסגרת המחזור ה-17 בליגת העל.

מי שחזר לקישור של קלינגר היה מיקי סירושטיין שנעדר מהמשחק מול הפועל חיפה בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים, כאשר אנתוני וארן שכבש את שער השוויון באותו משחק קיבל את הקרדיט בחוד על חשבונו של יאקוב סילבסטר. מנגד עמיר תורג'מן נאלץ להסתדר ללא גדיר הפצוע ובחוד האדום פתחו שלומי אזולאי וישראל זגורי.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כאמור, המשחק נפתח בצורה דיי הססנית מצד שתי הקבוצות, ודווקא המארחת הייתה זו שסיכנה ראשונה כאשר קרן של מהראן ראדי הגיעה לראשו של סארי פאלח, אך הנגיחה של הבלם הלכה אל מעל השער. מנגד התקפה מסודרת של בית"ר עברה דרך קלטינס שהוציא רוחב למרכז הרחבה לעידן ורד, אך הקשר לא הגיע טוב לכדור והבעיטה שלו הלכה החוצה. 0:0 במחצית.

עידן ורד עם הכדור

עידן ורד עם הכדור (ינון פוקס)

מחצית שנייה

כמו 45 הדקות הראשונות, גם החצי השני לא התעלה לרמות גבוהות. למרות שליטה של בית"ר בכדור ברבע השעה הראשונה של המחצית השנייה, חניכיו של קלינגר לא מצאו את הפירצה בהגנת סכנין. דווקא מן העבר השני שלומי אזולאי ניסה את מזלו אבל גם הוא לא היה מדויק.

אופיר קריאף וחאלד חלאילה במאבק על הכדור

אופיר קריאף וחאלד חלאילה במאבק על הכדור (ינון פוקס)

על סף שריקת הסיום בית"ר הגיעה למצב הכי טוב שלה במשחק. ורד הגביה כדור מאגף ימין לבוזגלו שחיכה על קו ה-16, ובנגיעה מהאוויר בעט כדור שחלף סמוך לקורה של קנדיל והחוצה. 0:0 וחלוקת נקודות בסיום.

עידן ורד עם הכדור אופיר קריאף וחאלד חלאילה במאבק על הכדור DSC_7233_resize שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)