לילה מאכזב בטדי: בית"ר הפסידה 3:2 להפועל ב"ש

לילה מאכזב בטדי: בית"ר הפסידה 3:2 להפועל ב"ש

כתב: hagar


אחרי 75 דקות ללא שערים, האדומים עלו ליתרון משער עצמי של כחילה, מליקסון (82) הכפיל, הבלם צימק לאחר שלוש דקות אך האסלביינק (86) כבש שוב. שער של קריאף (88) לא הספיק


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים הפסידה אמש (ראשון) 3:2 להפועל באר שבע, זאת במסגרת המחזור העשירי בליגת העל.

הצהובים-שחורים הגיעו אחרי ה-1:2 הנהדר בסמי עופר על מכבי חיפה, במטרה להשיג ניצחון שני ברציפות שייתן מעט אוויר לנשימה לקראת היציאה לפגרה, אך לחבורה של ברק בכר היו תוכניות קצת אחרות.

אוהדי בית"ר בטקס שירת ההמנון (ינון פוקס)

אוהדי בית"ר בטקס שירת ההמנון (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

שלוש דקות מהפתיחה ובית"ר הגיעה למצב הראשון שלה כאשר ארון אולנארה ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, אבל אוהד לויטה לא התקשה לקלוט את הכדור. שלוש דקות לאחר מכן אריק סאבו, אקס בית"ר, בעט גם הוא מ-25 מטרים אבל איתמר ניצן היה עירני והדף לקרן. בדקה ה-22 ערן לוי קיבל את הכדור בחלק המגרש של באר שבע, התקדם מעט ושחרר בעיטה ברגל שמאל, לויטה ירד טוב לכדור וקלט אותו. שש דקות חלפו ומן העבר השני דיא סבע כמעט ומצא את הרשת עם בעיטה חופשית מ-25 מטרים, אבל הכדור שלו הלך מעט מעל המשקוף של ניצן והחוצה.

ארון אולנארה עם הכדור (ינון פוקס)

ארון אולנארה עם הכדור (ינון פוקס)

הקצב הנהדר נמשך ובדקה ה-38 עידן ורד קיבל את הכדור בתוך רחבת האורחת, וללא שמירה עליו בעט את הכדור גבוה מעל השער. 0:0 במחצית.

מחצית שנייה

החצי השני נפתח בצורה מעט מנומנמת, אך למרות שליטה של בית"ר במהלך המשחק, הקבוצה לא הצליחה לפרש זאת לכיבוש שער. דווקא בניגוד למתרחש על הדשא, האורחים עלו ליתרון. בדקה ה-75 מאור מליקסון קיבל כדור באגף ימין והעביר אותו לתוך הרחבה, הכדור שלו פגע בכחילה ומשם עשה דרכו לרשת. 0:1 ב"ש. בית"ר ניסתה לחזור אך נותרה חשופה, ושבע דקות לאחר שער היתרון מליקסון הכפיל את התוצאה, הפעם בלי עזרה מאף אחד כאשר שחרר בעיטה חדה מתוך הרחבה לרשת של ניצן. 0:2 ב"ש.

עידן ורד בועט (ינון פוקס)

עידן ורד בועט (ינון פוקס)

הטירוף בטדי נמשך ובדקה ה-85 בית"ר הצליחה לצמק. מאור בוזגלו הגביהה כדור חופשי לתוך הרחבה, וכחילה שהיה לבדו נגח מקרוב לרשת של לויטה. 1:2.

טל כחילה

טל כחילה

לא חלפה דקה וגול נוסף מן העבר השני. בן ביטון התנהל עם הכדור באגף ימין ומסר לרחבת החמש, שם חיכה נייג'ל האסלביינק שבנגיעה בעט לרשת וקבע 3:1. למרות הזמן המועט שנותר, בית"ר שוב ניסתה לחזור ומצאה שוב את הרשת של לויטה, כאשר אופיר קריאף השתלט על כדור שהורחק ובבעיטה שטוחה וחדה שלח את הכדור לפינת הרשת. 3:2 בסיום.

אופיר קריאף חוגג (ינון פוקס)

אופיר קריאף חוגג (ינון פוקס)

 

 

עידן ורד בועט (ינון פוקס) אוהדי בית"ר בטקס שירת ההמנון (ינון פוקס) ארון אולנארה עם הכדור (ינון פוקס) טל כחילה אופיר קריאף חוגג (ינון פוקס) 3fd48d0a-d093-473e-b81f-93f1202a51ec