לא עושה שכונה: בית"ר גברה 0:2 על בני יהודה

לא עושה שכונה: בית"ר גברה 0:2 על בני יהודה

כתב: hagar


הצהובים-שחורים השיגו ניצחון שני ברציפות ושלטו במשחק. פלומין (31) כבש ראשון לאחר בישול אדיר של בניון, איינבינדר (46) הכפיל עם פתיחת המחצית השנייה. בראשון הבא: מכבי חיפה מגיעה לטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר ה-1:4 על מ.ס אשדוד במחזור הקודם, בית"ר אספה שלוש נקודות נוספות, הפעם במשחק החוץ מול בני יהודה, זאת במסגרת המחזור ה-21 בליגת העל.

ניר קלינגר המשיך במערך דומה לזה שניצח את מ.ס אשדוד במחזור הקודם, עם שני שינויים קלים כאשר טל כחילה תפס את מקומו של אור זהבי המוצהב, ומיקי סירושטיין שב ל-11 במקומו של אפונסו טיירה.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כבר בדקה השלישית בית"ר הייתה קרובה לכיבוש כאשר בניון הוציא התקפה מתפרצת ושלח את בוזגלו, אך הבעיטה של מספר 11 הלכה לידיים של זובאס. מן העבר השני דולב חזיזה ניסה את מזלו עם שתי בעיטות מחוץ לרחבה, אך מצא את איתמר ניצן מוכן.

בדקה ה-16 אנטואן קונטה פרץ נהדר באגף ימין וחתך למרכז עם מסירה לבניון שהוריד בנגיעה לבוזגלו, הפעם הקשר ניסה ברגל שמאל אך הבעיטה שלו הייתה חלשה מדי וזובאס לא התקשה לקלוט. שלוש דקות חלפו ושוב בית"ר יצאה למתפרצת, הפעם מהצד של םלומין שדהר קדימה, קונטה ביצע את העקיפה ובעט מתוך הרחבה, אבל זובאס הדף ומנע שער בטוח.

זובאס עוצר את קונטה (ינון פוקס)

זובאס עוצר את קונטה (ינון פוקס)

בדקה ה-31 גם זובאס לא הועיל לכתומים. יוסי בניון שלח במסירה גאונית את פלומין שחדר לתוך הרחבה, ובעט מתחת לידיו של הליטאי ולרשת. 0:1 צהוב-שחור.

חמש דקות לפני הירידה למחצית פלומין כמעט והשלים צמד. הצרפתי השתלט על כדור שהורחק ושחרר פצצה מ-20 מטרים שחלפה סמוך למשקוף של זובאס. 0:1 לבית"ר במחצית.

שחקני בית"ר חוגגים עם פלומין (ינון פוקס)

שחקני בית"ר חוגגים עם פלומין (ינון פוקס)

מחצית שנייה

בית"ר פתחה בסערה את החצי השני וכבר בדקה הראשונה היה זה קונטה ששיגר טיל 20 מטרים אלכסונית, אך זובאס הדף לקרן.

מאור בוזגלו הגביהה את הקרן לראשו של בניון שנגח טוב, זובאס הדף אבל איינבינדר עט על הריקושט ומקרוב דחף פנימה את שערו הרביעי העונה. 0:2 בית"ר.

שחקני בית"ר חוגגים עם איינבינדר (ינון פוקס)

שחקני בית"ר חוגגים עם איינבינדר (ינון פוקס)

איינבינדר לא נעצר פה ובדקה ה-60 הכניס צ'יפ אדיר לאנתוני וארן, שהקשית מעל זובאס אבל נעצר רק במשקוף. בדקה ה-78 שוב וארן הגיע להגבהה, הפעם של קונטה, אך הנגיחה שלו חלפה סמוך לקורה והחוצה.

שתי דקות לסיום בני יהודה נותרה בעשרה שחקנים לאחר שאיסמעיליה סורו ביצע עבירה במרכז המגרש על אופיר קריאף וראה את הצהוב השני. 0:2 לבית"ר בסיום.

החגיגות עם הקהל בסיום (ינון פוקס)

החגיגות עם הקהל בסיום (ינון פוקס)

yf-pic-20 שחקני בית"ר חוגגים עם איינבינדר (ינון פוקס) yf-pic-5 (1) שחקני בית"ר חוגגים עם פלומין (ינון פוקס) זובאס עוצר את קונטה (ינון פוקס) yf-pic-91 החגיגות עם הקהל בסיום (ינון פוקס) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס) yf-pic-39