לא נעים: בית"ר הפסידה 5:1 לבני יהודה בטדי

לא נעים: בית"ר הפסידה 5:1 לבני יהודה בטדי

כתב: hagar


הקבוצה נחלה הפסד קשה לחבורה מת"א כאשר ירדן שועה ומאוויס צ'יבוטה השלימו צמד כ"א, דולב חזיזה נעץ את החמישי. ארון אולנארה צימק זמנית בהופעת הבכורה, איינבינדר הורחק באדום ישיר. במחזור הבא: מכבי חיפה בסמי עופר


מאת מערכת האתר הרשמי


ערב לא פשוט עבר על המועדון אמש כאשר הקבוצה הפסידה 5:1 בבית לבני יהודה ת"א. לאחר ה-1:1 באשדוד, והזעזוע בעמדת המאמן, בית"ר קיוותה לצאת לדרך חדשה מול החבורה של יוסי אבוקסיס.

מי שעמד על הקווים של בית"ר היה דוד מרטן, ששימש כעוזרו של גיא לוזון. מרטן ביצע מספר שינויים בהרכב כאשר ארון אולנארה וברונו איבה קיבלו דקות ראשונות בצהוב-שחור.

מנגד, בני יהודה הגיעה אחרי ה-0:0 מול הפועל ת"א, ויוסי אבוקסיס המשיך לתת את הקרדיט בהרכב לצ'יבוטה ושועה.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

החל מהפתיחה האורחים היו מסוכנים יותר ובעיטה של ירדן שועה בדקה השביעית נעצרה רק בקורה. בדקה ה-23 אפילו הקורה לא עזרה אחרי ששועה ניצל כדור רוחב של מתן בלטקסה ומחמישה מטרים בעט לרשת של גורש. בדקה ה-30 בית"ר נותרה בעשרה שחקנים לאחר שאיינבינדר גלש לכדור ופגע באיסמעיליה סורו, שמבחינתו ניצל את הגלישה והתפתל על הדשא. אלי חכמון שהיה קרוב לאירוע יכל להסתפק בצהוב אבל שלף לעבר איינבינדר אדום ישיר. שתי דקות לאחר מכן בני יהודה הכפילה את התוצאה אחרי שצ'יבוטה נותר לבדו מול גורש והקפיץ מעליו היישר לרשת. 0:2 לאורחים.

בית"ר ניסתה לחזור למשחק והייתה קרובה לכיבוש עוד לפני הירידה למחצית. חילופי מסירות בין אינברום לורד הסתיימו בהקפצה של אינברום לתוך הרחבה, ורד הקפיץ מעל זובאס אבל בלטקסה היה שם כדי למנוע שער בטוח. 0:2 במחצית.

מחצית שנייה

החצי השני נפתח גם הוא עם מצב טוב של האורחים כאשר יובל אשכנזי יכל לשלש את התוצאה אך החמיץ מקרוב. בדקה ה-60 בית"ר הראתה סימנים של חזרה למשחק כאשר אולנארה קיבל כדור במחצית המגרש של האורחים, דהר קדימה ומ-20 מטרים בעט ברגל שמאל היישר לרשת של זובאס וצימק ל-2:1.

השער המצמק של אולנארה לא החזיק מעמד הרבה זמן ושתי דקות לאחר מכן צ'יבוטה שוב קיבל כדור ליד הרחבה של גורש, עבר את בן חיים והקפיץ לרשת. 3:1 בני יהודה. בדקה ה-78 ירדן שועה דייק בבעיטת 11 מטרים אחרי שצ'יבוטה הוכשל ברחבה ובכך העלה את הקבוצה שלו ל-1:4 בטדי, ועל סף השריקה לסיום דולב חזיזה נעץ את החמישי עם בעיטה מחוץ לרחבה לחיבורים של גורש, וקבע 1:5 בסיום.

DSC_0090