לא מורידים רגל מהגז: סיכום החלון של ינואר

לא מורידים רגל מהגז: סיכום החלון של ינואר

כתב: hagar


חלון ההעברות בליגת העל נסגר היום (שלישי) וצוות האתר הרשמי עושה לכם סדר בבלאגן. אלה שבאו, אלה שעזבו ומי הושאל ויחזור בעונה הבאה


מאת מערכת האתר הרשמי


מדי שנה חודש ינואר הופך להיות מסקרן במיוחד בעולם הכדורגל, ובפרט בליגת העל שלנו. עשינו לכם סדר לגבי השחקנים החדשים שהצטרפו למועדון, אלה שנאלצנו להיפרד מהם ואלו שיחזרו לאחר תקופה השאלה.

נתחיל באלה שהצטרפו:

1.1.19 - יוסי בניון חזר לקדנציה שנייה במועדון: לאחר שנה אחת בה שיחק במכבי פתח תקווה, הילד הנצחי של הכדורגל הישראלי חזר לבית וגן על מנת לסיים את הקריירה האדירה שלו במדי בית"ר ירושלים, כאשר לאחר מכן הוא צפוי לקבל תפקיד מקצועי במחלקת הנוער של המועדון. מספר 15 נכנס מהר מאוד להרכב של קלינגר ולקח פיקוד על מרכז השדה.

יוסי בניון. שלא תיגמר לעולם (ינון פוקס)

יוסי בניון. שלא תיגמר לעולם (ינון פוקס)

8.1.19 - פרדי פלומין חתם על חוזה לשלוש שנים בבית"ר: הכישרון הצעיר שהגיע בקיץ להפועל חדרה והרשים לא מעט קבוצות בליגה, בחר להגיע לבירה ולהצטרף לשורות המועדון. הצרפתי השתלב מהר מאוד בבית"ר והספיק לכבוש שני שערים נהדרים במדי הקבוצה.

פרדי פלומין חוגג שער בכורה (ינון פוקס)

פרדי פלומין חוגג שער בכורה (ינון פוקס)

31.1.19 – החלוץ מיחאי וודוץ הצטרף לבית"ר ירושלים: לאחר שחרורו של יאקוב סילבסטר, בית"ר צירפה לחלק הקדמי את הרומני בן ה-24. וודוץ שיחק כל הקריירה ברומניה והיה בעברו שחקן הנבחרת הצעירה. הוא התחיל את הקריירה בקינדיה הקטנה שמשחקת בליגת המשנה, וכבש חמישה שערים ב-25 הופעות. הוא עבר ממנה לוולנטורי, בה הפגין יכולת טובה וכבש 23 שערים ב-80 הופעות. בינואר 2018 הוא עבר לוויטורול, במדיה כבש שלושה שערים ב-21 הופעות, עד ששוחרר בינואר הנוכחי.

מיחאי וודוץ. יחזק את החוד של קלינגר (ינון פוקס)

מיחאי וודוץ. יחזק את החוד של קלינגר (ינון פוקס)

5.2.19 – בית"ר רכשה את גדי קינדה מאשדוד והחתימה אותו לארבע שנים וחצי: רגע לפני סגירת החלון, הקשר הצעיר והמוכשר ממ.ס אשדוד הצטרף גם הוא למועדון בחוזה ארוך טווח. לקינדה שני שערים ב-12 משחקים העונה.

ברוך הבא גדי קינדה

ברוך הבא גדי קינדה

5.2.19 – הקשר אנתוני אנאן חתם עד סוף העונה: הגנאי בן ה-32 הצטרף עד תום העונה הנוכחית ולמועדון ישנה אופציה לעונה נוספת. אנאן הגיע מ-HJK הלסינקי הפינית במדיה שיחק מאז פברואר 2016, כאשר בנוסף, במהלך הקריירה הארוכה שלו עבר גם בשאלקה ומינכן 1860 הגרמניות, אוסאסונה הספרדית, ויטסה ארנהיים ההולנדית, רוזנבורג, סטארט וסטאבק הנורבגיות, סקונדי הסקאס והארטס אוף אוק הגנאיות. בתוך כך,  רשם אנאן 67 הופעות במדי נבחרת גאנה והוא יחזק את חולית הקישור האחורי של ניר קלינגר.

אנתוני אנאן ואלי אוחנה במעמד החתימה

אנתוני אנאן ואלי אוחנה במעמד החתימה


אלה שעזבו:

ערן לוי שוחרר וחתם בהפועל קטמון מהלאומית.

– השוער הצעיר טמיר ללו הושאל להפועל מרמורק.

לירוי צעירי הצטרף לעירוני קריית שמונה.

יאקוב סילבסטר ודין אקפי חתמו בבני יהודה.

מתן פלג הושאל להפועל מרמורק עד תום העונה ויחזור לשורות המועדון לקראת העונה הבאה.

– שחקן הבית עוז סיטון הושאל להפועל רמת גן עד תום העונה וישוב לבית"ר לקראת העונה הבאה.

אנתוני אנאן ואלי אוחנה במעמד החתימה ברוך הבא גדי קינדה מיחאי וודוץ. יחזק את החוד של קלינגר (ינון פוקס) יוסי בניון. שלא תיגמר לעולם (ינון פוקס) yf-pic-42