לא הולך: בית"ר הפסידה 1:0 למכבי תל אביב

לא הולך: בית"ר הפסידה 1:0 למכבי תל אביב

כתב: hagar


למרות מחצית ראשונה טובה של הקבוצה, שער של דור מיכה (62) הכריע את המשחק והחזיר את הצהובים-שחורים הביתה ללא הנקודות. במוצ"ש: מ.ס אשדוד בטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים נחלה הפסד אמש באצטדיון בנתניה, כשנוצחה 1:0 ע"י מכבי ת"א, זאת במסגרת המשחק שנעל את המחזור ה-19 בליגת העל.

מי שקיבל את הקרדיט בחוד של קלינגר הוא אנתוני וארן,  שפתח לצידם של בוזגלו, ורד ופלומין בחלק ההתקפי. את הקישור תפסו איינבינדר וסירושטיין. מנגד ולדימיר איביץ' העניק את חולצת ההרכב לעטר ואופואדו בחוד של מכבי.

אוהדי בית"ר ביציעים בנתניה (ינון פוקס)

אוהדי בית"ר ביציעים בנתניה (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח טוב יותר עבור המארחת וכבר לאחר שתי דקות צ'יקו אופואדו סיכן את השער עם בעיטה מזווית קשה, אך ניצן הגיב טוב והדף לקרן. מן העבר השני בית"ר התעשתה ויצאה קדימה, בדקה ה-11 קלטינס העביר כדור רוחב מאגף ימין, וארן נגח אחורה ועידן ורד בעט מ-15 כדור שפגע ברגל של שחקן מכבי ויצא לקרן. שתי דקות לאחר מכן בוזגלו הגביהה מצב נייח לתוך הרחבה, וארן נגח אבל ראיקוביץ' קלט את הכדור.

עידן ורד בועט (ינון פוקס)

עידן ורד בועט (ינון פוקס)

בדקה ה-33 שוב הניגרי של מכבי היה פעיל בחלק הקדמי, אך בעיטה שלו ברגל שמאל מתוך הרחבה נעצרה בקורה של ניצן. בהמשך מתפרצת של בית"ר הסתיימה עם בעיטה חלשה של פלומין לידיים של ראיקוביץ'. 0:0 במחצית.

אנתוני וארן נוגח (ינון פוקס)

אנתוני וארן נוגח (ינון פוקס)

מחצית שנייה

מכבי פתחה טוב יותר את החצי השני וסיכנה לא מעט פעמים את שערו של ניצן, אך בעיטות של עטר ואופואדו נעצרו במשקוף. בדקה ה-62 אפילו הקורה לא עזרה ודור מיכה הגיע ראשון להדיפה של ניצן, ומשני מטרים גלגל בקלות לרשת. 0:1 מכבי.

דוד קלטינס פורץ באגף (ינון פוקס)

דוד קלטינס פורץ באגף (ינון פוקס)

בית"ר ניסתה לחזור למשחק אבל לא הייתה מספיק מסוכנת ליד השער של ראיקוביץ'. עמוק בתוספת הזמן יוסי בניון קיבל את הכדור בתוך הרחבה ובעט בנגיעה מסובבת, אבל הסרבי בין הקורות של מכבי מתח איברים ומנע שוויון דרמטי. מכבי יצאה למתפרצת נגדית שהסתיימה בבעיטה של ריקן אותה ניצן הדף טוב, יונתן כהן עט על הריקושט אבל הכדור שלו הלך לשמיים. 0:1 למכבי בסיום.

yf-pic-102 עידן ורד בועט (ינון פוקס) אנתוני וארן נוגח (ינון פוקס) אוהדי בית"ר ביציעים בנתניה (ינון פוקס) דוד קלטינס פורץ באגף (ינון פוקס)