כבוד: בית"ר ירושלים קיבלה את תואר "אות פורץ הדרך" בטקס מגן הכבוד בבית הנשיא

כבוד: בית"ר ירושלים קיבלה את תואר "אות פורץ הדרך" בטקס מגן הכבוד בבית הנשיא

כתב: hagar


מרגש: בטקס השנתי שנערך היום (שני) בבית הנשיא בירושלים זכתה הקבוצה ב"אות הכבוד" למועדון פורץ הדרך של עונת 2016/17.

בטקס המרגש נכחו נציגי כל קבוצות ליגת העל, כאשר את בית"ר ייצג בעל זכויות הניהול אלי אוחנה, שקיבל את הפרס המכובד מכבוד נשיא המדינה מר רובי ריבלין.

נשיא המדינה רובי ריבלין מעניק את הפרס לאלי אוחנה (אורן בן חקון, ONE)

נשיא המדינה רובי ריבלין מעניק את הפרס לאלי אוחנה (אורן בן חקון, ONE)

פרויקט מגן הכבוד הינו בעל חשיבות עליונה בכדורגל הישראלי ובבית"ר ירושלים בפרט. הרגע המיוחד מבחינתנו הגיע כאשר התבשרנו על זכייה בתואר מועדון פורץ הדרך לשנת 2016/17.

מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים נרגש לאור הזכייה באות מועדון פורץ הדרך, כחלק מפרויקט ״מגן הכבוד״ מטעם נשיא המדינה. יש כאן הוקרה והערכה רבה לפועלו הנכון הערכי של המועדון בכל נוגע לפעילות הקהילתית והמסרים הברורים שלנו - ״אפשר גם אחרת״.  אנו מודים לעיריית ירושלים ולעומד בראשה, מר ניר ברקת, ולעמותת ״ערכים בספורט״, על תמיכה וסיוע כל העת ועל האמונה בדרך המועדון אותו התווה הבעלים של המועדון, מר אלי טביב.

להלן ההודעה המרגשת של בית הנשיא:
מועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים מתמודד עם אתגרים שאין להם אח ורע בעולם הספורט בישראל. השנה הוכיח המועדון כי הוא נכון ומסוגל להשקיע מאמצים ומשאבים רבים בשני ערוצי פעולה מקבילים המשלימים זה את זה: עשייה קהילתית וחינוכית משמעותית, לצד ערוץ מאבק חסר פשרות בהסתה ובגזענות בתוך הבית, תוך נכונות לשלם על כך מחיר. המועדון בשיתוף עם עיריית ירושלים הוביל מהלך עמוק לשינוי דפוסי הפעולה והתדמית של המועדון.

ראויות לציון דרכי הפעולה המקיפות והיצירתיות שנקט המועדון, ביניהן רתימה רחבה של שחקנים, מאמנים ואוהביה של הקבוצה לאורך השנים בקמפיין רחב ששם דגש על אהדה לקבוצה ולא על שנאה ליריבה; הובלת שינוי בתקנון ההתאחדות להחמרת ענישה מול שירה גזענית ביציעים; מפגשי גישור עם נציגות האוהדים וקיום מערך הרצאות שנתי של שחקני הקבוצה בבתי הספר. על כל אלה ועוד זכתה בית"ר ירושלים באות פורץ הדרך לעונת 2016/17.

נשיא המדינה רובי ריבלין מעניק את הפרס לאלי אוחנה (אורן בן חקון, ONE) נשיא המדינה רובי ריבלין מעניק את הפרס לאלי אוחנה (אורן בן חקון, ONE)