יוצאת לדרך – קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים עונת 2019/20

יוצאת לדרך – קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים עונת 2019/20

כתב: hagar


גאים לבשר על הקמת קבוצת נשים אשר תיקח חלק בליגה הלאומית המקצוענית החל מעונת המשחקים 2019/20


מאת מערכת האתר הרשמי


כיאה למועדון בסדר הגודל כשל בית״ר ולו מאות אלפי תומכות ותומכים, אוהבי ושוחרי המשחק, מצאנו לנכון להרים את הכפפה ולהקים באופן מסודר קבוצת נשים אשר תיקח חלק בליגה הלאומית המקצוענית מן העונה הבאה.  המהלך להקמת הקבוצה הבשיל באופן טבעי לאחר שחלק מחזון המועדון בוודאי קורא ומיישם שיתוף פעולה עם כל המגזרים ומגדרים וקבוצת נשים תהפוך לספינת דגל לכדורגל בכלל ולכדורגל נשים בפרט, לאהדה ומקור משיכה לכלל האוכלוסיות במדינה.

מנכ״ל המועדון מוני ברוש: ״אמרנו ואנו גם מיישמים, כבוד גדול וגאווה להשיק יוזמה מבורכת זו, מאמינים שתהא זו הסנונית הראשונה בחיבור בין כדורגל הנשים למועדון, קוראים באהבה ליותר נשים לפקוד את משחקי הקבוצות, הגברים והנשים״.

מקימות קבוצת הנשים: ״זו הגשמת חלום עבורנו. גאווה גדולה להיות חלק ממועדון כל כך גדול וחשוב בספורט הישראלי. אנו מאמינות שמדובר במהלך שישנה את פניו של ענף כדורגל הנשים בישראל וייתן תנופה משמעותית לספורט הנשים בירושלים״.

ברוש, כרמל וורד עם מקימות קבוצת הנשים

ברוש, כרמל וורד עם מקימות קבוצת הנשים: נועה, עפרי ואור

עו״ד אלישע פלג , סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק הספורט ברך על הקמת קבוצת הנשים של ביתר ירושלים והתחייב שאגף הספורט של העירייה יעשה כמיטב יכולתו לסייע לפעילותה של הקבוצה שכן ראש העיר והעירייה רואים בפעילותן המבורכת של נשים בתחום הספורט כאחת מהמשימות החשובות של האגף ויעמיד לרשותם את המתקנים הדרושים ואת הסיוע הכספי ככל שניתן.
פלג מסר שכמו בעבר ימשיך ויקדם פעילות ספורטיבית של נשים בכל הענפים ״על מנת שיהיה לנשים ייצוג הולם ושתהיה להם הזדמנות שווה להשתלב באורח חיים ספורטיבי שזו אחת המטרות המרכזיות שהציב לעצמו בספורט״.

ברוש, כרמל וורד עם מקימות קבוצת הנשים 2a33041d-20bc-46d2-89fa-c6ed3135f7f0