יוצאים לפגרה: בית"ר הפסידה 1:0 להפועל חדרה

יוצאים לפגרה: בית"ר הפסידה 1:0 להפועל חדרה

כתב: hagar


חניכיו של גיא לוזון קיוו להשיג ניצחון ראשון ל-2018/19 אבל נכנעו מול החבורה הצנועה של ניסו אביטן בטדי. שער של פרדי פלומין בדקה ה-55 הכריע את המשחק


מאת מערכת האתר הרשמי
צילום ארנון בוסאני


לא כך קיווינו לפתוח את העונה. בית"ר ירושלים הפסידה אמש (שני) 1:0 לעולה החדשה הפועל חדרה ונותרה במקום האחרון בטבלה, זאת במסגרת המחזור השני של ליגת העל.

מי שקיבלו את הקרדיט ב-11 של לוזון היו ערן לוי ויאקוב סילבסטר שחזר להרכב, כמו גם טל כחילה שחזר למרכז ההגנה לצידו של טל בן חיים.

מן העבר השני, קבוצתו של ניסו אביטן שהעפילה לליגה הבכירה לראשונה מזה 39 שנה נשארה מושלמת כשהיא עם 6 נקודות מ-6 אפשריות מתחילת העונה.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ארנון בוסאני)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ארנון בוסאני)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

מי שפתחה טוב את המשחק ושלטה במרכז השדה הייתה דווקא האורחת מחדרה, כאשר ניסיונות הבקעה טובים של לוסיו ועלי חטיב לא מצאו את הרשת של ניצן.

בדקה ה-26 בית"ר התעוררה מעט ובעיטה של עידן ורד ברגל שמאל מחוץ לרחבה הלכה סמוך לקורה של אג'ידה והחוצה. שלוש דקות לאחר מכן לוסיו הגיע לכדור רוחב של פרדי פלומין ולא היה רחוק לכבוש מקרוב עם העקב, אך הכדור שלו הלך החוצה.

עידן ורד בועט (ארנון בוסאני)

עידן ורד בועט (ארנון בוסאני)

בדקה ה-40 כמעט וזכינו לשער נהדר של סאבו. קרן של ערן לוי הגיעה לסלובקי שחיכה מחוץ לרחבה ובעט מהאוויר אבל לא מספיק מדויק והכדור שלו שרק ליד הקורה. 0:0 במחצית.

מחצית שנייה

עשר דקות בתוך החצי השני וחדרה עלתה על לוח התוצאות. התקפת מעבר של האורחים הגיעה ללוסיו שהשתלט טוב על הכדור, חיכה לפלומין שיצטרף והצרפתי עלה גבוה ונגח לרשת של ניצן. 0:1 חדרה.

אנתוני וארן במאבק על הכדור (ארנון בוסאני)

אנתוני וארן במאבק על הכדור (ארנון בוסאני)

שלוש דקות בלבד לאחר מכן בית"ר כמעט והצליחה לחזור למשחק. קריאף הגביהה לאינברום שבעט בחוזקה אבל אג'ידה הגיב טוב והצליח למנוע גול, נגיחת המשך של סילבסטר הלכה אל מעל השער והחוצה. בהתקפת נגד של חדרה לוסיו מצא עצמו לבד בתוך הרחבה אבל בעט לידיים של ניצן שמנע שער שני לאורחים.

אריק סאבו בועט (ארנון בוסאני)

אריק סאבו בועט (ארנון בוסאני)

לקראת הסיום בעיטות של סאבו וערן לוי מחוץ לרחבה היו קרובות אבל לא מספיק כדי להכניע את אג'ידה. 0:1 לחדרה בסיום.

 

 

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ארנון בוסאני) עידן ורד בועט (ארנון בוסאני) 54b249d5-1b4c-4ad5-93fd-c0331022325f אריק סאבו בועט (ארנון בוסאני) d840b95b-f992-4210-8b87-059d92b31daf אנתוני וארן במאבק על הכדור (ארנון בוסאני)