יוסי בניון: "אני רוצה לפרוש בבית"ר ירושלים שהוא מועדון גדול"

יוסי בניון: "אני רוצה לפרוש בבית"ר ירושלים שהוא מועדון גדול"

כתב: hagar


קשר בית"ר ערך מסע"ת לקראת משחקו האחרון: "מרגש לדעת שנגעתי בכל כך הרבה אנשים". ניר קלינגר: "נצטרך להיות ספורטאים ולשחק כדי לנצח"


מאת מערכת האתר הרשמי


יוסי בניון, יערוך ביום שבת (20:30) את משחקו האחרון בקריירה כשחקן פעיל כשהקבוצה תארח את מ.ס.ע אשדוד במסגרת המחזור ה-32 בליגת העל. לקראת המשחק, הקשר והמאמן ניר קלינגר דיברו.

תחילה דיבר קלינגר ואמר: "מרגיש מצוין, היה כיף לחזור וגם לנצח. אולי לא הייתי במשך שלושה שבועות פיזית במועדון, הייתי בקשר עם ניסן ועשינו הכול כדי שהקבוצה תמשיך רגיל".

על משחק הפרישה של בניון: "כל הזמן יש לי תחושה שהוא עומד להתחרט (צוחק). מעבר לפרידה מיוסי, זה משחק חשוב לליגה. יש מתמודדת על הירידה כמו מ.ס אשדוד. נצטרך להיות ספורטאים ולשחק כדי לנצח. עבדתי שנתיים באשדוד, הרבה מהצעירים שיחקו תחתיי והתחילו את הקריירה אצלי, הייתי בו תקופה לא מבוטלת".

HLA_4888

בניון אמר: "אני מעכל את זה לאט לאט. הבטן מתהפכת. זו ההחלטה שקיבלתי. זה היה צריך להגיע מתישהו. מבחינה פיזית אין לי ספק שאני יכול להמשיך עוד שנה לפחות, חשבנו על מה צריך, על כל התמונה והראייה לשנים הבאות והחלטנו שזה הדבר הכי נכון. גם אם הייתי פורש עוד 10 שנים, זה היה קשה. ניסיתי לא לחשוב על זה אבל זה מתקרב, אין ברירה. יש לי את הנפילות שלי עם עצמי. נקבל את זה כמו שצריך. אתם רואים מה בית"ר עושה בשבילי, זה נותן הרגשה שרוצים להיפרד בצורה הכי יפה. אבל מה שחשוב זה לנצח את אשדוד, אני רוצה לסיים את המשחק פרישה עם ניצחון וצריכים להראות ספורטיביות בליגה".

על הפרישה: "חשבתי שאפרוש במקום אחר, לשמחתי מועדון בית"ר ירושלים הראה את הנכונות. עשיתי הכול כדי להגיע. המועדון רואה בי כחלק מהעתיד, "מקריב" את השנה שנשארה לי בשביל בית"ר".

על התחושות לקראת שבת: "אני מנסה לא לחשוב ולהתרכז רק באימונים ובמשחק. לא מספרים לי מה הולך להיות בטקס, אני שונא הפתעות. המשפחה תגיע וכולם יתרגשו. אנסה להתרכז ולהגיע מוכן למשחק".

על הקריירה: "שלם עם כל החלטה שקיבלתי בקריירה. אני לא התייחסתי לאיך זה נראה ומה אומרים, תמיד התנהלתי ככה. אם פגעתי במישהו אני מתנצל כי לא הייתה כוונה".

על האהבה והפרגונים: "אני רואה את המחמאות והפרגונים וזה נוגע ללב. אני מאושר שילד בן 3 מזהה אותי ברחוב ומבוגר בן 90 אמר שהוא לא מפספס דקה שלי על המגרש".

(ינון פוקס)

(ינון פוקס)

HLA_4888 HLA_4900