טל כחילה לקראת סכנין: היא לא קבוצה קטנה, נדבר על המגרש

טל כחילה לקראת סכנין: היא לא קבוצה קטנה, נדבר על המגרש

כתב: hagar


לאחר התיקו בקריית שמונה, תארח בית"ר את היריבה מהמגזר מחר (שני) ב-21:00, הבלם: "רואים שהליגה קשה וכולם מאבדים נקודות בסופו של דבר". בני בן זקן: "אי אפשר לדעת איך הם יגיעו. מאמן חדש יכול להיות שיביא תפישה חדשה"


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


במטרה לצמצם את הפער מהמקום הראשון לנקודה אחת מהמוליכה הפועל באר שבע, תארח בית"ר ירושלים את בני סכנין באצטדיון טדי למשחק שינעל את המחזור ה-19 בליגת העל.

סכנין, שמינתה לפני מספר ימים את טל בנין למאמנה החדש, תגיע לטדי לאחר שהפסידה 2:0 למכבי פתח תקווה במחזור הקודם והיא נמצאת כרגע במקום התשיעי בטבלה עם 22 נקודות.

מאמן בית"ר, בני בן זקן,  אמר במסיבת העיתונאים: "בכל משחק אנחנו מבינים שדברים לא הולכים בקלות, לאף קבוצה בליגה. סכנין קבוצה טובה, עיקשת, שהחליפה מאמן. אנחנו מתכוננים למשחק חשוב עבורנו להמשך הדרך, צריכים להיות מרוכזים וחדים בבית שלנו וצריכים לעשות הכל כדי לעשות את העבודה".

בני בן זקן באימון (ליאת אבשלומי)

בני בן זקן באימון (ליאת אבשלומי)

איבוד נקודות: "אנחנו עדיין בשלב של להסתכל על עצמנו, פחות על קבוצות אחרות, להמשיך את השיפור ביכולת ולשמור על קצב צבירת הנקודות הטוב שלנו, נקווה שנמשיך כך במשחק הקרוב".

התוצאות האחרונות של סכנין: "אם אני זוכר נכון, גם למשחק האחרון הם הגיעו עם סגל חסר ותוצאות לא טובות. בסופו של דבר אנחנו מתכוננים למשחק חשוב לנו, אנחנו בתקופה טובה של תוצאות ויכולת, מקווים לשמח את הקהל".

משחק מול קבוצה שמסתגרת: "אי אפשר לדעת איך הם יגיעו. מאמן חדש יכול להביא תפישה חדשה. מבחינתו זה משחק ראשון ואולי הוא ינסה לשנות. אנחנו מתכוננים לכל התרחישים, באים עם ריכוז לעשות את העבודה".

האם תהיה השפעה עם מאמן חדש לסכנין: "יכול להיות, אי אפשר לדעת. לפעמים יש לזה השפעות חיוביות ולפעמים פחות. זה מאמן שלישי שלהם העונה. אנחנו מתייחסים אליהם כקבוצה, לא בהכרח למאמן. זו קבוצה טובה עם שחקנים טובים".

עומס המשחקים בשבוע הקרוב: "היה לנו כבר בחודש האחרון עומס, חילקנו אותו בין שחקנים וזה דיי הצליח. גם הפעם נהיה חכמים, נראה איך אפשר להשיג תוצאות טובות בחלוקת כוחות. הסגל עושה עבודה טובה מתחילת העונה, מוכיח את עצמו. חבר'ה שמקבלים את ההזדמנויות מוכיחים את עצמם".

טל כחילה אמר: "אנחנו לא מסתכלים על המשך העונה, מסתכלים רק על המשחק הקרוב נגד סכנין, בשביל לקחת נקודות. רואים שהליגה קשה וכולם מאבדים נקודות בסופו של דבר. מקווים שנעשה את העבודה מול סכנין ונלך קדימה".

טל כחילה. "

טל כחילה. "נעשה הכל על המגרש" (ליאת אבשלומי)

המילה אליפות: "זה עוד רחוק לקחת אליפות, אבל כל שחקן בארץ חושב על התואר הזה, בשביל זה משחקים כדורגל. אנחנו כן בצמרת כדי לצבור נקודות. נקווה שבסוף העונה נוכל לדבר על זה".

התיקו מול ק"ש: "מה שהיה נגד קריית שמונה עבר, גם שם אני חושב שהיינו מאוד טובים. מסתכלים על סכנין, התאמנו טוב, עבדנו השבוע טקטית. מחר נבוא ונעשה הכל על המגרש, רק שם אפשר לדבר".

קושי מול הקטנות: "אני לא יכול להגיד שסכנין היא קבוצה קטנה, אבל אנחנו בית"ר ירושלים ורוצים לנצח בשביל הקהל והמועדון. לצבור נקודות זה הדבר הכי חשוב מבחינתנו".

טל כחילה. " L.A00093