טורניר שער שוויון בשיתוף בית"ר ירושלים

טורניר שער שוויון בשיתוף בית"ר ירושלים

כתב: hagar


היום (יום ה'), נערך במתחם האימונים בבית וגן טורניר בהשתתפות עמותת שער שוויון, המקדמת חינוך והקניית ערכים לימודיים וחברתיים באמצעות משחק הכדורגל

_______________________________________________________________________________________________________________________

מאת מערכת האתר הרשמי

_______________________________________________________________________________________________________________________

אחר הצהריים התקיים במגרש האימונים, טורניר פתיחת השנה במחוז ירושלים של שער שוויון, שציין עשור לפעילות התכנית הארצית. בטורניר השתתפו קבוצות של ילדים מבתי ספר יסודיים ממערב העיר וממזרחה. שער שוויון הינו ארגון חינוכי, חברתי וספורטיבי השואף להקנות מסגרת מועילה לילדים ונוער באזורי הפריפריה החברתית של ישראל.

את דברי הפתיחה לטורניר נשא היו"ר אלי אוחנה, שאמר: "זה מחמם לנו מאוד את הלב, כמועדון, לארח כאן את כל הילדים מפרויקט שער שוויון. אנחנו יודעים שהנושא החשוב בשער שוויון הוא הערכים, ומבחינתנו זה לא כבוד שלכם להיות פה, זה כבוד שלנו שאתם פה".

ARNO4698

צילום: ארנון בוסאני

את משחקי הפתיחה בטורניר שפטו השחקנים אור זהבי, אפונסו טיירה ודן איינבינדר שאמר: "זה מחזיר אותי לילדות שלי בבית וגן, בגילאים האלה כששיחקתי פה. זה מבורך, זה משהו שמקנה הרבה ערכים. זו יוזמה מבורכת". גם כשאני הייתי צעיר, ההורים והמאמנים שלי תמיד הקפידו איתי על הלימודים ועל ההתנהגות, וקודם כל להיות בן אדם, רק אח"כ להיות שחקן. זו כבר שנה שנייה שהטורנירים נערכים בבית וגן, זה יפה מאוד וזו יוזמה מבורכת שמגיעים לפה ילדים ובני נוער מכל רחבי ירושלים, ממערב וממזרח העיר. המועדון עובר איזשהו שינוי גם בהקשר הזה, ואנחנו שמחים מאוד לייצג את זה".

ARNO4747

צילום: ארנון בוסאני

לירן ג'רסי, מנכ"ל שער שוויון, אמר: "אנחנו מתרגשים לציין עשור לפעילות שער שוויון, במקום שבו הכל התחיל, בבירה ירושלים, בה התחלנו את דרכנו לפני 10 שנים. אנו גם מודים מאוד למועדון בית"ר ירושלים על השותפות המבורכת ועל אירוח הטורנירים וההירתמות למען המטרה".

ARNO4747 ARNO4698 23e2d79b-7894-48ea-84e6-f81b8753e3fd