חלוקת נקודות במושבה: בית"ר סיימה בתיקו 3:3 מול בני יהודה

חלוקת נקודות במושבה: בית"ר סיימה בתיקו 3:3 מול בני יהודה

כתב: hagar


אחרי ההפסד הכואב בגמר הגביע הגיעה הקבוצה למשחק הליגה מול הכתומים, טל כחילה (20) ועידן ורד (45) כבשו ראשונים, גורדנה (52) וצ'יבוטה (53) איזנו. שערים של סילבסטר ויונתן כהן קבעו תיקו


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


בית"ר ירושלים ובני יהודה נפרדו בתיקו 3:3 באצטדיון המושבה, זאת במסגרת המחזור השמיני של הפלייאוף העליון בליגת העל.

לאחר ההפסד בגמר הגביע התייצבה בית"ר עם הרכב שונה כאשר מספר שחקנים זכו למנוחה, מי שקיבלו את הקרדיט בהרכב הפותח היו סתיו שושן, דייויד כץ בויסן ויעקב בריהון. מנגד בחר יוסי אבוקסיס לפתוח עם ירדן שועה, רועי גורדנה ומתן חוזז בחוד הכתום.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המאחרים פתחו טוב יותר את המשחק ובדקה ה-13 בעיטה של גורדנה מחוץ לרחבה מצאה רק את המשקוף של שושן והחוצה.

בדקה ה-20 בית"ר עלתה ראשונה על לוח התוצאות. כדור קרן מצד ימין הגיע לטל כחילה שבעט מקרוב, זובאס הדף אבל הבלם השתלט על הריבאונד ודחק פנימה, 0:1 בית"ר.

טל כחילה כובש את הראשון (ליאת אבשלומי)

טל כחילה כובש את הראשון (ליאת אבשלומי)

על סף השריקה למחצית זכתה בית"ר בבעיטת 11 מטרים לאחר שסילבסטר הוכשל ברחבה, אל הכדור ניגש עידן ורד שדייק מן הנקודה הלבנה והכפיל את היתרון. 0:2 לבית"ר במחצית.

עידן ורד ויעקב בריהון חוגגים (ליאת אבשלומי)

עידן ורד ויעקב בריהון חוגגים (ליאת אבשלומי)

מחצית שנייה

שבע דקות בתוך המחצית השנייה והגיע תורם של הכתומים. מאוויס צ'יבוטה הוכשל ברחבה וריינשרייבר הצביע על הנקודה הלבנה, רועי גורנה לקח את הבעיטה ושלח את הכדור לחיבורים, מה שלא הותיר לשושן סיכוי. דקה חלפה ובני יהודה מצאה את השיוויון כאשר מתן חוזז קיבל כדור בתוך הרחבה, הוריד רוחב לצ'יבוטה שכבש מקרוב ללא מפריע. 2:2 במושבה.

בדקה ה-60 בית"ר שוב עלתה ליתרון. עידן ורד העביר רוחב לתוך הרחבה, כחילה פספס אבל סילבסטר היה במקום כדי לדחוק מקרוב את השלישי של בית"ר.

יאקוב סילבסטר כובש (ליאת אבשלומי)

יאקוב סילבסטר כובש (ליאת אבשלומי)

החבורה של אבוקסיס לא הרימה ידיים ובדקה ה-78 יונתן כהן שנכנס כמחליף השתלט על כדור 25 מטרים מהשער, התקדם ובעט מדויק לפינה ולרשת. 3:3.

בהמשך שתי הקבוצות ניסו למצוא שער מכריע אך ללא הצלחה, חלוקת נקודות בסיום.

 

 

L.A00094 יאקוב סילבסטר כובש (ליאת אבשלומי) עידן ורד ויעקב בריהון חוגגים (ליאת אבשלומי) טל כחילה כובש את הראשון (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)