חלוקת נקודות בטדי: בית"ר סיימה בתיקו 1:1 מול בני יהודהד2

חלוקת נקודות בטדי: בית"ר סיימה בתיקו 1:1 מול בני יהודהד2

כתב: hagar


למרות פתיחה טובה עם שער מהיר של עידן ורד (10), הכתומים חזרו למשחק במחצית השנייה עם פנדל של רועי גורדנה (52). סאבו החמיץ פנדל בדקה ה-94. בשני הבא: מכבי תל אביב בטדי


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


בית"ר ירושלים נפרדה בתיקו 1:1 מול בני יהודה, זאת במסגרת המחזור ה-29 של ליגת העל. הצהובים שחורים פתחו טוב את המשחק ועלו ליתרון מוקדם מרגליו של עידן ורד, אך מחצית שנייה טובה של החבורה של יוסי אבוקסיס הניבה את השוויון עבור האורחים.

אוהדי בית"ר ביציע (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית"ר ביציע (ליאת אבשלומי)

לראשונה מזה ארבעה חודשים, מי ששב להרכב הוא עידן ורד שבמחזורים האחרונים עלה כמחליף, והפעם בן זקן בחר לפתוח איתו בהרכב. וארן וסילבסטר המשיכו לקבל את הקרדיט בחלק הקדמי. מנגד בחר יוסי אבוקסיס לפתוח עם יונתן כהן ונריוס ולאסקיס בהתקפת האורחים.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כאמור, בית"ר פתחה טוב את המשחק וכבר בדקה השישית כמעט ועלתה ליתרון. חן דילמוני הגביה לתוך הרחבה וסילבסטר נגח טוב, אך זובאס התעופף והדף את הנגיחה של הסלובקי.

ארבע דקות לאחר מכן הגיע היתרון של בית"ר. סילבסטר השתלט על כדור במרכז המגרש ושלח בכדור נהדר את עידן ורד, מספר 8 דהר קדימה, עבר את זובאס, השכיב את סתיו פיניש וגלגל פנימה. 0:1 בית"ר.

עידן ורד חוגג

עידן ורד חוגג (ליאת אבשלומי)

האורחים ניסו לחזור למשחק ובדקה ה-31 היה זה סתיו פיניש שניסה את מזלו מ-30 מטרים אבל הכדור שלו שרק ליד הקורה והחוצה. 0:1 גם במחצית.

מחצית שנייה

בדקה ה-52 בני יהודה זכתה בבעיטת 11 מטרים. הדיפה של קליימן הגיעה לרגליו של ולאסקיס, שנפל ברחבה אחרי ספק מגע עם סאבו, חכמון שהיה קרוב לאירוע שרק לפנדל מפוקפק אותו גורדנה פירש לשער השוויון של האורחים. 1:1 בטדי.

ארבע דקות חלפו ויונתן כהן יכול היה להשלים מהפך מהיר אך החלוץ הצעיר החמיץ מקרוב מול שער חשוף כשפגש רק את המשקוף של קליימן.

בית"ר ניסתה להשיג את השני שלה אבל בעיטות של ורד וסילבסטר מחוץ לרחבה מצאו את זובאס מוכן. מן העבר השני אליאל פרץ קיבל כדור בתוך הרחבה של קליימן אך השוער הגיב טוב ומנע שער בטוח.

יאקוב סילבסטר בועט

יאקוב סילבסטר בועט (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-93 בית"ר יכלה להכריע את המשחק. איתי שכטר קיבל כדור ברחבה והוכשל, חכמון שרק לפנדל אותו ניגש לבעוט אריק סאבו. הסלובקי בעט כדור שטוח לפינה השמאלית אליה זינק זובאס, אך פגע בקורה והחוצה. 1:1 דרמטי בסיום.

אריק סאבו בועט את הפנדל

אריק סאבו בועט את הפנדל (ליאת אבשלומי)

אריק סאבו בועט את הפנדל יאקוב סילבסטר בועט עידן ורד חוגג אוהדי בית"ר ביציע (ליאת אבשלומי) L.A00002 L.A00054