חלוקת נקודות בטדי: בית"ר ומכבי נתניה נפרדו ב-1:1

חלוקת נקודות בטדי: בית"ר ומכבי נתניה נפרדו ב-1:1

כתב: hagar


שער של דן איינבינדר בדקה ה-87 קבע תיקו מול היהלומים אחרי שמוטי ברשצקי (69) כבש ראשון. בשני הקרוב: סוגרים סיבוב מול הפועל תל אביב


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים נפרדה אתמול (רביעי) בתיקו 1:1 מול מכבי נתניה באצטדיון טדי, זאת במסגרת המחזור ה-12 בליגת העל.

לאחר ההפסד להפועל רעננה בתחילת השבוע, קיוו שחקניו של קלינגר לקחת את שלוש הנקודות בבית, אבל לא הצליחו לעשות זאת מול החבורה העיקשת של דראפיץ' וברדה.

קלינגר ביצע מספר שינויים בהרכב הפותח ונתן לאור זהבי את הקרדיט ב-11 על חשבונו של טל כחילה, ובקישור הציב את לירוי צעירי במקומו של אופיר קריאף. בחלק ההתקפי ערן לוי קיבל את חולצת ההרכב.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כבר לאחר שלוש דקות בית"ר סיכנה לראשונה את השער של דני עמוס, כאשר ערן לוי הניף את רגלו השמאלית בעיטה חופשית מ-25 מטרים, אבל שוער נתניה קלט את הכדור ללא בעיה. בדקה ה-12 היה זה עוז ראלי שניסה את מזלו ממרחק דומה אבל הכדור שלו חלף סמוך לקורה והחוצה.

עוז ראלי בועט

עוז ראלי בועט (ינון פוקס)

למרות שליטה מסוימת של בית"ר בכדור, שתי הקבוצות לא הירבו לסכן את השער יותר מידי ולא הגיעו למצבים. בדקה ה-31 בית"ר הגיעה למצב הכי טוב שלה במחצית כשערן לוי שוב בבעיטה חופשית, הפעם ממרחק קל יותר, פגש את העמוד. 0:0 במחצית.

ערן לוי בועט

ערן לוי בועט (ינון פוקס)

מחצית שנייה

החבורה בלבן פתחה טוב יותר את החצי השני כאשר מצבים קורצים של מוטי ברשצקי ויונס מלדה נעצרו ע"י איתמר ניצן. בדקה ה-55 גיא מלמד מצא את עצמו באחד על אחד מול ניצן, אבל אור זהבי גלש טוב לכדור והצליח לבלום אותו.

בדקה ה-69 הנתנייתים עלו על לוח התוצאות. מתפרצת של האורחת הסתיימה עם בעיטה של איילון ירושלמי מחוץ לרחבה, ניצן הדף את הכדור שהגיע לרגליו של ברשצקי והחלוץ הצעיר כבש מתוך הרחבה. 0:1 נתניה.

איתמר ניצן עם הכדור

איתמר ניצן עם הכדור (ינון פוקס)

בית"ר לא ויתרה על המשחק והמשיכה ללחוץ על השער של עמוס, בדקה ה-87 באה על שכרה. ערן לוי הגביהה מצב נייח מצד שמאל לראשו של דן איינבינדר, שנגח משבעה מטרים לרשת. 1:1 בטדי.

דן איינבינדר ברגע כיבוש השער

דן איינבינדר ברגע כיבוש השער (ינון פוקס)

למרות תוספת זמן של חמש דקות, שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את ההכרעה והתוצאה נשארה על כנה.

דן איינבינדר ברגע כיבוש השער איתמר ניצן עם הכדור עוז ראלי בועט ערן לוי בועט עידן ורד בתוך הגנת נתניה עידן ורד במאבק על הכדור yf-pic-180