חזרה לנצח: בית"ר ירושלים גברה 1:4 על מכבי נתניה

חזרה לנצח: בית"ר ירושלים גברה 1:4 על מכבי נתניה

כתב: hagar


הצהובים-שחורים עלו ראשונים ליתרון מרגליו של איתי שכטר (17), אלחסן קייטה (57) השווה, אבל פנדל מוצלח של קלאודיו (74) ושער נוסף של עידן ורד (75) הבטיחו את הניצחון לזכות בית"ר. יוסי בניון קינח עם שער משלו בדקה ה-93


מאת רועי נעים


לאחר שתי תוצאות תיקו והפסד מול סכנין במחזור האחרון, שבה בית"ר לטדי ואירחה את החבורה הלוהטת מנתניה. שחקניו של סלובודאן דראפיץ' שהגיעו למשחק במומנטום נהדר אחרי ה-0:4 על מכבי פתח תקווה הציגו יכולת נהדרת לאורך רוב שלבי המשחק אבל מי שיצאו עם ידם על העליונה היו הבית"רים לעיני 12,500 צופים באצטדיון טדי.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

החצי הראשון נפתח בשליטה של האורחים דווקא ובקצב טוב אך שתי הקבוצות לא הצליחו להגיע למצבים מסוכנים. לאחר 17 דקות של משחק בית"ר עלתה ליתרון כאשר מתפרצת נהדרת הסתיימה עם מסירת רוחב של חן עזרא לשכטר והאחרון הסתובב מצוין ומ-12 מטרים בעט לפינה הימנית של דני עמוס ופנימה. 0:1 בית"ר.

איתי שכטר חוגג את שער היתרון

איתי שכטר חוגג את שער היתרון

הנתנייתים ניסו לחזור במהרה למשחק כשחמש דקות לאחר מכן דיא סבע הגיע ראשון להרחקה של קונטה ומ-20 מטרים בעט כדור שחלף ליד הקורה והחוצה. מן העבר השני ניסיונות הבקעה של אריק סאבו ואיתי שכטר הלכו אל מעל המשקוף. בהמשך המחצית, ערן לוי וסבע ניסו גם הם את מזלם עם בעיטות מחוץ לרחבה אך לא היו מדויקים מספיק. 0:1 לבית"ר במחצית.

מחצית שנייה

עם פתיחה החצי השני האורחים הגיעו למצב מסוכן כאשר קייטה העביר מסירת רוחב לערן לוי ששחרר שמאלית חזקה לעבר השער אבל נתקל ברגל בית"רית שהרחיקה לקרן. בדקה ה-57 הלחץ של נתניה עשה את שלו ומסירת עומק של קוגבניה מצאה את קייטה שדהר לתוך הרחבה ומקרוב הכניע את קליימן. 1:1 בטדי.

חן עזרא עם הכדור

חן עזרא עם הכדור

דקה לאחר שער השוויון בית"ר ניסתה להחזיר אליה את היתרון כששכטר בעט טוב ברגל שמאל מחוץ לרחבה אבל דני עמוס הגיב טוב והדף לקרן. האורחים, שלא הסתפקו בשער השוויון המשיכו ללחוץ כאשר ערן לוי שוב הניף את רגלו השמאלית אך גם הפעם הכדור הורחק לקרן. בדקה ה-73 סלאלום נהדר ואופייני של יוסי בניון הסתיים עם הכשלה של טים הויבך בתוך הרחבה, גל ליבוביץ' שהיה קרוב לאירוע הצביע על הנקודה הלבנה. אל הבעיטה ניגש קלאודמיר פריירה ששלח את עמוס ימינה, את הכדור שמאלה ופנימה. 1:2 בית"ר.

שחקני בית"ר חוגגים עם קלאודיו

שחקני בית"ר חוגגים עם קלאודיו

דקה בלבד לאחר מכן בית"ר השיגה את השלישי שלה כאשר עידן ורד ניצל טעות בהגנת נתניה, עבר את קובי מור בקלות ובעט לפינה הרחוקה ופנימה. 1:3 לצהובים שחורים.

על סף שריקת הסיום התכבד יוסי בניון בשער הרביעי של בית"ר כאשר ורד עם עבודה נהדרת באגף השאיר למספר 15 כדור בתוך הרחבה והקשר הוותיק לא התבלבל ובעט פנימה מקרוב.

עידן ורד חוגג

עידן ורד חוגג

 

 

 

עידן ורד חוגג שחקני בית"ר חוגגים עם קלאודיו חן עזרא עם הכדור איתי שכטר חוגג את שער היתרון 9db5a7af-2af5-418b-b082-ea279a738490