חזרה גנרלית: בית"ר הפסידה 3:1 למכבי פ"ת במשחק הדירוג של גביע הטוטו

חזרה גנרלית: בית"ר הפסידה 3:1 למכבי פ"ת במשחק הדירוג של גביע הטוטו

כתב: hagar


עם סגל חסר מאוד ושחקני נוער בהרכב, הצהובים שחורים נוצחו בטדי מול החבורה של אלישע לוי וסיימו במקום השמיני של המפעל. בשני הבא: פותחים את העונה במושבה


מאת מערכת האתר הרשמי


אחרי שבוע סוער מבחינה חיובית, בו הגיע רוכש חדש למועדון בדמות יזם ההייטק משה חוגג, אירחה בית"ר את מכבי פ"ת למשחק הדירוג במסגרת גביע הטוטו.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח בצורה דיי מנומנמת מצד שתי הקבוצות, כאשר בדקה ה-19 דווקא האורחת מצאה את הרשת. כדור חופשי של גידי קאניוק 25 מטרים אלכסונית עלה מעל כולם ונחת ברשת של טמיר ללו. 0:1 לפ"ת.

בדקה ה-42 על סף השריקה למחצית עידן ורד הכניס כדור לסילבסטר בתוך הרחבה, אך הסלובקי בעט חלש מידי מהאוויר והכדור שלו הלך החוצה.

מחצית שנייה

החבורה בצהוב התקשתה להגיע לשערו של צחי גיגי ונענשה על כך מן העבר השני, כאשר כדור קרן של מנור סולומון הגיע לראשו של עומר דנינו, שמשלושה מטרים ללא כיסוי נגח בקלות לרשת. 0:2 פ"ת.

אחרי היתרון הכפול של הלבנים בית"ר התעוררה וחיפשה שער מצמק. עידן ורד שוב הכניס כדור נהדר לרחבה לעבר סילבסטר, שהשתלט יפה על הכדור אבל הפעם נעצר ע"י גיגי שהדף טוב.

בדקה ה-73 עידן ורד החליט לקחת את המשימה על עצמו וסיפק גולאסו נהדר. הקשר התנהל עם הכדור כ-25 מטרים מהשער, עבר שני מגנים שלו והקפיץ באלגנטיות מעל גיגי ולרשת. 1:2 מכבי פ"ת.

בית"ר המשיכה לחפש את השוויון אך חניכיו של אלישע לוי לא אמרו את המילה האחרונה ובדקה ה-87 היה זה מנור סולומון שקיבל כדור מחוץ לרחבה, עבר את השומר שלו ובעט לחיבור מ-10 מטרים. 1:3 בסיום.

c86dbf92-0b21-422d-b608-106b7f27bc86