חוזרים עם שלוש נקודות: בית"ר ניצחה את הפועל עכו 1:3

חוזרים עם שלוש נקודות: בית"ר ניצחה את הפועל עכו 1:3

כתב: hagar


בית"ר פתחה טוב עם שער מהיר של איתי שכטר (10), הפועל עכו השוותה זמנית עם גול נהדר של לוטם זינו (14) אבל טל כחילה (37) ענה עם שער מרהיב משלו וקבע 1:2 במחצית. שער בתוספת הזמן של אנתוני וראן (93) חתם את תוצאת המשחק. במחזור הבא: הפועל רעננה בטדי


מאת רועי נעים
צילום: ליאת אבשלומי


לאחר התיקו 2:2 מול הפועל באר שבע במחזור הקודם, יצאה בית"ר למשחק חוץ מול הפועל עכו במסגרת המחזור ה-12 של ליגת העל.

בני בן זקן נאלץ להסתדר ללא עידן ורד וחן עזרא הפצועים, כשפתח עם ז'אורז'יניו ויעקב בריהון בחלק ההתקפי. מנגד, אלדד שביט פתח בהרכב עם בן אז’ובל ופיטר אוניקאצ’י בחוד של המארחים.

אוהדי בית"ר. מילאו את היציע בעכו

אוהדי בית"ר. מילאו את היציע בעכו (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בית"ר פתחה טוב את המשחק וכבר בדקה השלישית ז'אורז'יניו הכניס כדור טוב למרסל הייסטר שבעט מקרוב אך לרשת החיצונית. שבע דקות לאחר מכן הקבוצה עלתה ליתרון כאשר כדור חופשי הוגבה למרכז הרחבה, ואיתי שכטר עלה מעל כולם ונגח אותו לחיבורים. 0:1 בית"ר.

9baff2f7-f987-4e2e-a113-12f46ba9d0a6

איתי שכטר נוגח לרשת (ליאת אבשלומי)

היתרון של הצהובים שחורים לא החזיק הרבה זמן ובחלוף ארבע דקות נוספות בעיטה אדירה של לוטם זינו הגיעה היישר לחיבורים של קליימן. 1:1. בית"ר ניסתה להשיב את היתרון אך גם בעיטה של אריק סאבו מצאה את רם שטראוס מוכן.

דוד קלטינס וברונו איבה נאבקים על הכדור

דוד קלטינס וברונו איבה נאבקים על הכדור (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-36 קיבלנו שער מרהיב נוסף והפעם לצד הנכון. הרחקה של הגנת עכו הגיעה לרגליו של טל כחילה שהניף רגל ימין מ-22 מטרים ומהאוויר היישר לחיבורים של שטראוס. 1:2 בית"ר.

טל כחילה רץ לחגוג את השער המרהיב

טל כחילה רץ לחגוג את השער המרהיב (ליאת אבשלומי)

על סף המחצית עכו כמעט והשוותה שוב כאשר אוניקאצ'י ניצל יציאה לא טובה של קליימן וניסה לגלגל פנימה אך עופר ורטה הצליח להרחיק את הכדור. 1:2 במחצית.

מחצית שנייה

את החלק השני דווקא הכחולים פתחו טוב והגיעו לשני מצבים טובים של סיסוקו וקניקובסקי אך לא מצאו את הרשת. מן העבר השני קלאודמיר העביר כדור רוחב לציון צמח שהסתובב טוב אבל לא הצליח לשחרר בעיטה. בדקה ה-84 עכו נותרה בעשרה שחקנים כאשר  עבאדי פרחאת נכנס בצורה גסה ביוסי בניון, קיבל צהוב שני והורחק מהמשחק.

על סף שריקת הסיום בית"ר השיגה את השלישי שלה כאשר אנתוני וראן סיים מתפרצת בית"רית עם הכדור ברשת של שטראוס וקבע 1:3 לצהובים שחורים.

אנתוני וראן רץ לחגוג עם הקהל (ליאת אבשלומי)

אנתוני וראן רץ לחגוג עם הקהל (ליאת אבשלומי)

במחזור הבא (שבת, 20:30) תארח בית"ר את הפועל רעננה בטדי.

שחקני בית"ר חוגגים בסיום (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר חוגגים בסיום (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר חוגגים בסיום (ליאת אבשלומי) אנתוני וראן רץ לחגוג עם הקהל (ליאת אבשלומי) דוד קלטינס וברונו איבה נאבקים על הכדור 58a41344-437d-4ead-98ad-f9e8ce45cf09 אוהדי בית"ר. מילאו את היציע בעכו טל כחילה רץ לחגוג את השער המרהיב 9baff2f7-f987-4e2e-a113-12f46ba9d0a6