חוזרים עם הפסד: בית"ר הפסידה 3:1 למכבי תל אביב

חוזרים עם הפסד: בית"ר הפסידה 3:1 למכבי תל אביב

כתב: hagar


שערים של ריקן, דוידזאדה ובלקמן קבעו את תוצאת המחצית, טל כחילה צימק במחצית השנייה. בית"ר ירדה למקום השלישי, במחזור הבא: הפועל חיפה בטדי למשחק סיום העונה


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


בית"ר ירושלים נחלה הפסידה למכבי תל אביב, זאת במסגרת המחזור התשיעי של הפלייאוף העליון.

בני בן זקן פתח בהרכב עם וארן, סילבסטר ועידן ורד שתפסו את החלק הקדמי, סתיו שושן פתח בשער. מנגד פתחו בהרכב של מכבי ניק בלקמן ואבי ריקן.

 

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

שבע דקות מהפתיחה והמארחת עלתה ליתרון. אבי ריקן קיבל כדור 20 מטרים אלכסונית מהשער ובעט חזק ברגל שמאל לפינה הרחוקה ולרשת. ברבע שעה שלאחר מכן המשיך ריקן לאיים על השער אך לא מצא את הרשת בשנית. בדקה ה-28 מכבי הכפילה את היתרון אחרי שאופיר דוידזאדה קיבל כדור בתוך הרחבה ובעט בשמאל לפינת השער של שושן. 0:2.

עידן ורד עם הכדור (ליאת אבשלומי)

עידן ורד עם הכדור (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-36 החבורה של קרויף עלתה ל-0:3 אחרי שבלקמן הוכשל ברחבה, ניגש לבעוט את הפנדל וכבש אותו בקלילות. 0:3 במחצית.

מחצית שנייה

בדקה ה-56 קיארטנסון יכול היה לכבוש את הרביעי כשעבר את קליימן, אך כחילה גלש ומנע שער בטוח. שמונה דקות לאחר מכן בית"ר צימקה את התוצאה אחרי שסילבסטר מצא את כחילה בתוך הרחבה והבלם בעט מקרוב פנימה. 1:3.

טל כחילה כובש את השער (ליאת אבשלומי)

טל כחילה כובש את השער (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-88 בית"ר פספסה הזדמנות לצמק עוד את התוצאה כאשר אריק סאבו החמיץ בעיטת 11 מטר, אחרי נגיעת יד של אלי דסה בתוך הרחבה. 1:3 בסיום.

עידן ורד עם הכדור (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) 32637196_993213014187335_3389216147051118592_n טל כחילה כובש את השער (ליאת אבשלומי)