חברת UMBRO תהיה המלבישה הרשמית של בית"ר ירושלים החל מעונת המשחקים 2019/20

חברת UMBRO תהיה המלבישה הרשמית של בית"ר ירושלים החל מעונת המשחקים 2019/20

כתב: hagar


בית"ר ירושלים וחברת ההלבשה האנגלית  UMBRO סיכמו על שיתוף פעולה לשלוש השנים הקרובות. לראשונה בתולדות המועדון, חברי מועדון האוהדים בית"ריסט ייבחרו את מדי הקבוצה


מאת מערכת האתר הרשמי


מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים וחברת אמ.ג'י.אס שמחים שמחים להודיע כי החל מהעונה הבאה (2019/20), ייכנס לתוקפו הסכם שיתוף פעולה עם חברת ההלבשה האנגלית UMBRO כמלבישה הרשמית של המועדון. כל קבוצות המועדון יילבשו את מותג הלבשת הספורט האנגלי הוותיק, המוביל והיוקרתי, החל מהקבוצה הבוגרת ועד לאחרון השחקנים במחלקת הנוער, ובתי הספר לכדורגל של המועדון בירושלים וברחבי הארץ.

חברת אמ.ג'י.אס בעלת המותג בישראל נאותה לחתום על הסכם חסות זה לאור בקשה אישית של בעל המועדון משה חוגג המבקש למתג את בית"ר ירושלים כקבוצה בינלאומית.

UMBRO, שהוקמה בשנות ה-30 באנגליה נחשבת לאחד ממותגי הספורט הוותיקים בעולם. החברה משלבת את המורשת שלה באופנת הספורט עם תרבות הכדורגל המודרנית, כדי לייצר פריצת דרך מיתוגית בהלבשת ספורט, הנעלה וציוד המשלבים ביצועים מקצועיים וסטייל. בשנת 2007 נרכשה UMBRO  ע"י חברת Nike העולמית וכחלק מתהליך הרכישה הושק וביחד הושק המותג "Tailored by England" -. כידוע, נבחרת אנגליה הופיעה עשרות שנים בגאווה עם המותג UMBRO על מדי נבחרת שלושת האריות.

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה שנחתם, סוכם על מכירת ממוצרי המרצ'נדייס של המועדון ברשת חנויות "מגה ספורט" הפרוסות בכל רחבי הארץ והמונה נכון להיום 65 סניפים. כמו כן, לחברי מועדון בית"ריסט תינתן הנחה קבועה בחנויות רשת מגה ספורט.

על מנת לתת מענה הולם לציפיות האוהדים החליטה הנהלת המועדון לראשונה בתולדות המועדון כי חברי מועדון האוהדים בית"ריסט יבחרו את עיצוב המדים הרשמיים של הקבוצה, וזאת באמצעות סקר מיוחד ברשתות החברתיות.

חברי מועדון, להצבעה כנסו ללינק והצביעו!

עדיין לא חברי מועדון? זה בדיוק הזמן! להצטרפות לחצו כאן

לא רק בית"ר

בסוף אפריל 2015, ווסטהאם יונייטד מהפרמייר-ליג הודיעה על הסכם חדש בן חמש שנים עם UMBRO כשותף הטכני הרשמי של המועדון.

בתחילת דצמבר 2015, המועדון הגרמני נירנברג הכריז על עסקה ארוכת טווח עם UMBRO כספקית הלבוש הרשמית של המועדון, במקום אדידס.

בחודש מאי 2016, הוכרז כי UMBRO תהפוך לחסות הרשמית של בלקבורן מהליגה האנגלית בעסקה של חמש שנים. בנוסף חזרה UMBRO להלביש את קבוצת בורנתמות' לאחר שתי קדנציות שונות בשנות ה-70 וה-80 לעונת 2017/18.

בחודש יוני 2017, שאלקה 04 הגרמנית הודיעה על עסקה של חמש שנים עם UMBRO, ובכך החליפה את אדידס לאחר 55 שנים.

ומי עוד לובשת UMBRO ? אלופת הולנד PSV איינדוהבן שמוליכה את הליגה גם העונה, ורדר ברמן ונירנברג מהבונגסליגה, צסק"א מוסקבה מצמרת הליגה הרוסית אשר נמצאת בשלב 32 הגדולות של הליגה האירופית, ועוד.

גאורגי שצ'ניקוב חוגג מול ריאל מדריד בצ'מפיונס ליג

גאורגי שצ'ניקוב מצסק"א חוגג מול ריאל מדריד בצ'מפיונס ליג

מוני ברוש מנכ"ל בית"ר ירושלים: "זהו כבוד גדול עבורנו להיות נושאי הדגל של UMBRO בישראל במתכונתה החדשה. מדובר בשיתוף פעולה לטווח הארוך מתוך ראייה עתידית לראות שני מותגים מצליחים ובעלי שם חוברים להצלחה משותפת יחדיו גם בנושא ההלבשה ובוודאי בכל הנוגע למועדון האוהדים שלנו שייבחרו לראשונה בתולדות המועדון את מדי המשחק של הקבוצה".

חברת MGS מסרה: "שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם מועדון גדול כבית״ר ירושלים. הלבשת הקבוצה על ידי UMBRO תעניק ניראות מכובדת ברמה בינלאומית יחד עם שמות מפוארים בכדורגל העולמי כראוי למועדון בסדר הגודל כשל בית״ר ירושלים".

 

גאורגי שצ'ניקוב חוגג מול ריאל מדריד בצ'מפיונס ליג 1d00f67e-fd4e-4a19-b1aa-a3decc213b34