ואהבת לרעך כמוך: חגיגת בר המצווה המרגשת בבית הילד

ואהבת לרעך כמוך: חגיגת בר המצווה המרגשת בבית הילד

כתב: hagar


יש ילדים שאין להם בית ויש כאלה שגם אין להם משפחה, אך יש אנשים טובים בדרך שעושים ימים כלילות להפוך למשפחה לאותם ילדים


מאת מערכת האתר הרשמי


אתמול (שלישי) בשעות ערב קיבלנו הזמנה לחגיגת בר מצווה בבית הילד. כשנכנסו לבניין ההתרגשות כבר הייתה באוויר ולאט לאט החלו להגיע שחקני בית"ר הצעירים מבית הספר לכדורגל של המועדון, יחד עם המאמן ישראל צברי, למסיבה של חברם לקבוצה.

שחקני בית"ר בעת הביקור בבית וגן

שחקני בית"ר בעת הביקור בבית וגן

כשכולם הגיעו לחדר האוכל בבית הילד, שהיה מסודר בצבעים של תכלת ולבן עם קישוטי בלונים, דיג'יי וצלם, גם שחקן הקבוצה שמואל שיימן נכנס לחדר וההתרגשות של הילד שראה את האורחים בצהוב ושחור הייתה עצומה.
למעשה, זו העונה השנייה של שיתוף הפעולה בין חברת רם שן, בית הילד ומועדון בית"ר ירושלים. כמו בעונה שעברה, גם העונה המטרה היא לשמח את הילדים ולהעניק להם סביבה נעימה ותומכת.
המקום המיוחד הזה בית הילד בו חיים הילדים יחד עם הורי אומנה נכנס לליבנו, וכפי שכבר פורסם הוחלט להרחיב את הפרויקט ולשפץ את מגרש הכדורגל בשיתוף אוהדי הקבוצה לטובת ילדי בית הילד.
מאור בוזגלו ומתן פלג חותמים לו על החולצה

מאור בוזגלו ומתן פלג חותמים לו על החולצה

הביקור בבית וגן

חשבתם שפה זה נגמר? אז חתן הבר מצווה הגיע היום לבית וגן ופגש את השחקנים, הצטלם איתם וקיבל מהם חולצה וכדור חתומים. בסוף גם זכה לשירת היום יום הולדת מהחבר'ה בצהוב-שחור.
פייר, היה מרגש!
הילד החמוד והחולצה החתומה

הילד החמוד והחולצה החתומה

1aef7285-a2c9-4efa-9879-07a6a9a64ea4 מאור בוזגלו ומתן פלג חותמים לו על החולצה שחקני בית"ר בעת הביקור בבית וגן הילד החמוד והחולצה החתומה