הפסד ראשון לעונה: בית"ר נכנעה 3:2 לבני סכנין

הפסד ראשון לעונה: בית"ר נכנעה 3:2 לבני סכנין

כתב: hagar


הקבוצה נחלה את הפסד הבכורה שלה במחזור השישי ופספסה את האפשרות לשוב למקום הראשון. שלומי אזולאי העלה את המארחת ליתרון כבר אחרי ארבע דקות, חן עזרא (37) השווה אבל מחצית שנייה טובה של סכנין עם שערים של עותמאן ומוגרבי הבטיחו את הניצחון לאדומים, בניון צימק על סף שריקת הסיום


מאת רועי נעים
תמונה: עמרי שטיין


אחרי חמישה מחזורים מוצלחים וללא הפסד, התארחה בית"ר אצל בני סכנין באצטדיון בעכו. על הקווים עמד מאמנה החדש של הקבוצה, בני בן זקן, שיחד עוזרו גיל לבנדה ניהלו את המשחק. בן זקן בחר לפתוח עם מערך ה-4-3-3 כאשר קונטה וסירושטיין במרכז ההגנה, ז'אורז'יניו בקישור ואיתי שכטר בחוד. מנגד, פליקס נעים מאמן האדומים, פתח עם שלושה בלמים ואת החלק ההתקפי של קבוצתו תפסו פיראס מוגרבי ושלומי אזולאי.

זאורזיניו וחלאיילה

ז'אורז'יניו וחלאיילה (עמרי שטיין, ONE)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

למרות פערי היכולת דווקא סכנין הייתה זאת שפתחה טוב את המשחק כאשר כבר בדקה הרביעית היא עלתה ליתרון. ישראל זגורי השתלט על כדור באגף ימין והגביהה לאזולאי שנגח לכיוון השער, סתיו שושן הצעיר הצליח להדוף אבל אזולאי עט על הריבאונד וגלגל מקרוב את ה-0:1 לזכות סכנין. מרגע הגול סכנין הלכה אחורה ובית"ר השתלטה על המשחק, אך לא השכילה לנצל את הדלילות בהגנת המארחים והרבתה להחמיץ. בדקה ה-11 איתי שכטר קיבל את הכדור מחוץ לרחבה ובעט שטוח, אבל קנדיל היה במקום וקלט.

אנטואן קונטה בדרך לכדור

אנטואן קונטה בדרך לכדור (עמרי שטיין, ONE)

מצבים נוספים של חן עזרא ועידן ורד מחוץ לרחבה כמה דקות לאחר מכן לא מצאו את הרשת של קנדיל. בדקה ה-34 בית"ר קיבלה הזדמנות להשוות כאשר איתי שכטר הוכשל ברחבה ואלי חכמון הצביע על הנקודה הלבנה. שכטר עצמו היה זה שניגש לבעיטה, אבל שוער סכנין הגיב טוב והדף את הכדור.

שלוש דקות לאחר מכן הלחץ הבית"רי בא על שכרו. קלאודיו הכניס כדור נפלא לחן עזרא שמתוך הרחבה המשיך בנגיעה היישר לתוך הרשת. 1:1 בעכו.

שחקני בית"ר חוגגים את השוויון של חן עזרא

שחקני בית"ר חוגגים את השוויון של חן עזרא (עמרי שטיין, ONE)

מחצית שנייה

גם החצי השני המשיך בשליטה של בית"ר, כאשר חילופי מסירות בין ז'אורז'יניו לעזרא הותירו את האחרון לבד מול השער, אך מספר 18 רשם החמצה גדולה. שתי דקות לאחר מכן אריק סאבו הגיע לכדור רוחב של שון גולדברג ובעט טוב מתוך הרחבה אך קנדיל שוב היה במקום כדי להציל את הקבוצה שלו. סכנין מצידה עלתה מעט שונה מזאת ששיחקה במחצית הראשונה ובדקה ה-61 חלאיילה בעט מ-17 מטרים כדור שנעצר רק במשקוף של שושן.

שחקני בית"ר מאוכזבים

שחקני בית"ר מאוכזבים (עמרי שטיין, ONE)

דקותיים לאחר מכן זה כבר נכנס פנימה. אזולאי הגביה כדור לתוך הרחבה ועלי עותמאן שהיה לבד מול שושן נגח את הכדור פנימה. חמש דקות חלפו וסכנין הכפילה את היתרון כאשר מוגרבי ניצל מסירת רוחב רעה של סאבו ודהר כל הדרך אל הרשת. 1:3 סכנין.

בית"ר ניסתה לחזור למשחק אך ללא הצלחה והייתה חסרת חדות ליד השער. בדקה ה-93 יוסי בניון עוד הצליח לצמק את התוצאה עם בעיטה חופשית מ-18 מטרים היישר לרשתו של קנדיל, אך זה לא הספיק לבית"ר שהפסידה 3:2 בסיום.

 

יוסי בניון. הצליח רק לצמק את התוצאה שחקני בית"ר מאוכזבים אנטואן קונטה בדרך לכדור זאורזיניו וחלאיילה שחקני בית"ר חוגגים את השוויון של חן עזרא a8859adb-ba43-4005-bb72-c91ede93f5fd