המשוכה הבאה: בית"ר תתארח אצל בני סכנין

המשוכה הבאה: בית"ר תתארח אצל בני סכנין

כתב: hagar


לאחר התיקו מול עירוני קריית שמונה בטדי, תצא הקבוצה למשחק חוץ קשה מול האדומים של פליקס נעים באצטדיון העירוני בעכו. על פי החלטת שתי הקבוצות ומנהלת הליגה, המשחק ייערך ללא קהל חוץ, שידור ישיר בערוץ 55


מאת מערכת האתר


כשהיא במקום הראשון ועם 11 נקודות בקופה, תצא בית"ר למשחק מול הנציגה מהמגזר, בני סכנין. הצהובים, עם מאמנם החדש על הקווים, בני בן זקן, ינסו לחזור למסלול הניצחונות לאחר שתי תוצאות תיקו רצופות מול הפועל חיפה ועירוני ק"ש בטדי. מי שיחזור לסגל הקבוצה הוא אנטואן קונטה שלא שותף נגד ק"ש עקב הרחקה. מרסל הייסטר שמרצה עונש הרחקה של חמישה משחקים, ייחסר בסגל של בן זקן.

מנגד, תגיע סכנין לאחר שהפסידה 1:0 למכבי פתח תקווה, והיא תנסה לנצל את יתרון הביתיות היחסי שלה מול בית"ר. מאמן האדומים, פליקס נעים, ייאלץ להסתדר ללא סארי פלאח שרק חזר להתאמן וטרם כשיר, עטאא ג'אבר, עידן שמש, עלאא אבו סלאח ומוחמד כליבאת הפצועים.

בני בן זקן באימון בית"ר

בני בן זקן באימון בית"ר (מערכת האתר)

מאמנה החדש של הקבוצה, בני בן זקן התייחס למשחק הקרוב במסיבת העיתונאים ואמר: "אני מרגיש מוכן ובשל לאתגר. יש פה צוות מקצועי ואנשים שכל כולם למען בית”ר. נעשה את הדברים ביחד. המטרה היחידה היא לנצח בסכנין. אני יודע הכל על בית”ר, אני מתרכז בלנצח את סכנין ונעשה את המקסימום. כל קבוצה תתקשה במגרש הזה מול סכנין. כמובן שמול בית”ר יש את התחושות הנלוות, אבל זה עוד משחק. זה שלב מוקדם של העונה ולכל משחק יש אותה מטרה – לצבור נקודות וככה אנחנו מתייחסים לזה".

יאללה בית"ר!

 

 

בני בן זקן באימון בית"ר 845cca6d-6946-4bbe-9050-63adb2c8a999