המאבק צמוד: בית"ר גברה 0:3 על הפועל עכו

המאבק צמוד: בית"ר גברה 0:3 על הפועל עכו

כתב: hagar


סאבו כבש ראשון עם פנדל מוצלח (14), שכטר הכפיל במחצית השנייה (64) וקריאף נעץ את השלישי לקראת הסיום (84), בדרך לעוד ניצחון שהעלה את הקבוצה למקום השני, נקודה אחת מהמוליכה הפועל באר שבע. במחזור הבא: הפועל רעננה


מאת רועי נעים


בית"ר ירושלים ניצחה אמש (ראשון) את הפועל עכו 0:3, זאת במסגרת המחזור ה-25 של ליגת העל. לאחר התיקו 1:1 בטרנר וההעפלה לחצי גמר הגביע במהלך השבוע, ניצלה בית"ר את איבוד הנקודות של מכבי תל אביב באשדוד וחלפה על פניה בדרך למקום השני, כשהיא רחוקה נקודה אחת מהמקום הראשון שם נמצאת הפועל ב"ש.

אוהדי בית"ר ביציע המערבי (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית"ר ביציע המערבי (ליאת אבשלומי)

בני בן זקן החזיר להרכב הפותח את אנתוני וארן שנפצע לפני המשחק מול ב"ש, והצטרף לחן עזרא ואיתי שכטר בחוד. את חוליית הקישור תפסו קלאודיו, קריאף וסאבו.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כבר אחרי 50 שניות האורחת הגיע למצב הבקעה כאשר בן אז'ובל הגיע ראשון להרחקת כדור של סירושטיין ובעט מהאוויר מ-16 מטרים, אבל קליימן היה עירני והדף את הכדור.

בדקה ה-14 בית"ר נכנסה למשחק ועלתה על לוח התוצאות. איתי שכטר נכנס עם הכדור לתוך הרחבה והוכשל, אוראל גרינפלד לא היסס והצביע על הנקודה על הלבנה. אל הבעיטה ניגש אריק סאבו ששלח את רם שטראוס ימינה, את הכדור שמאלה ולרשת. 0:1 בית"ר.

אריק סאבו כובש את הפנדל

אריק סאבו כובש את הפנדל (ליאת אבשלומי)

בית"ר ניסתה להשיג את השני לפני השריקה למחצית ובדקה ה-32 היה זה איתי שכטר שניסה את מזלו עם בעיטה מ-16 מטרים, אך שטראוס הגיב טוב והדף. על סף השריקה למחצית הגבהה של קונטה הגיעה לראשו של וארן שעלה גבוה אבל הנגיחה שלו חלפה ליד הקורה והחוצה. 0:1 במחצית.

שחקני בית"ר חוגגים עם אריק סאבו

שחקני בית"ר חוגגים עם אריק סאבו (ליאת אבשלומי)

מחצית שנייה

בדקה ה-52 בית"ר יצאה למתפרצת בראשותו של וארן שמסר לשכטר ומספר 9 בעט לידיים של שטראוס. חמש דקות לאחר מכן הפעם וארן ניסה בעצמו כשבעט ברגל שמאל מחוץ לרחבה כדור שחלף על פני כל הגנת עכו, פגע בקורה והלך החוצה. בדקה ה-64 בית"ר השיגה את השני כאשר קונטה הכניס כדור גובה לתוך הרחבה, שטראוס יצא לא טוב, שכטר השתלט והקפיץ את הכדור פנימה. 0:2 בית"ר.

איתי שכטר חוגג

איתי שכטר חוגג (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-79 אז'ובל הגיע להזדמנות נוספת כשבעט טוב מחוץ לרחבה, אך קליימן זינק טוב והדף לקרן. בדקה ה-84 אופיר קריאף נעץ את השלישי לזכות בית"ר. קונטה הוריד כדור רוחב מצד ימין, ורד בעט בנגיעה, הגנת עכו הרחיקה לא טוב ואופיר קריאף עט על הכדור ובעט לרשת העליונה ופנימה. 0:3 בית"ר.

אופיר קריאף וקלאודיו חוגגים

אופיר קריאף וקלאודיו חוגגים (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר חוגגים בסיום

שחקני בית"ר חוגגים בסיום (ליאת אבשלומי)

 

שחקני בית"ר חוגגים עם אריק סאבו שחקני בית"ר חוגגים בסיום אופיר קריאף וקלאודיו חוגגים איתי שכטר חוגג אריק סאבו כובש את הפנדל L.A00001. אוהדי בית"ר ביציע המערבי (ליאת אבשלומי) L.A00094 שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר חוגגים (ליאת אבשלומי)