הכל בראש: בית"ר ניצחה 1:2 את הפועל ראשון לציון

הכל בראש: בית"ר ניצחה 1:2 את הפועל ראשון לציון

כתב: hagar


גביע המדינה – סיבוב ח': למרות שנקלעה לפיגור מוקדם, הצליחה בית"ר לבצע את המהפך בזכות צמד שערים של אנתוני וארן (23, 43) והעפילה לשמינית הגמר. אריק סאבו הורחק במחצית השנייה


מאת רועי נעים
צילום: קובי אליהו, וואלה! ספורט


בית"ר ירושלים העפילה הערב (חמישי) לשלב הבא בגביע המדינה אחרי שניצחה 1:2 את הפועל ראשל"צ מהליגה הלאומית.

החבורה של ניר ברקוביץ', שמציגה יכולת נהדרת העונה הגיעה למשחק אחרי שניצחה 0:1 את הפועל תל אביב בליגה הלאומית, לעומתה הגיעה בית"ר אחרי ה-0:1 מול מכבי פתח תקווה, וקיוותה להמשיך במומנטום.

בני בן זקן וגילי לבנדה (קובי אליהו, וואלה! ספורט)

בני בן זקן וגילי לבנדה (קובי אליהו, וואלה! ספורט)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

פתיחת המשחק הייתה שייכת למארחים כאשר כבר בדקה השנייה בעיטה של עומרי שקל מצאה את קליימן מוכן בין הקורות. בדקה ה-19 ראשון השיגה את שער היתרון שלה לאחר התקפה מסודרת שבסופה עומרי שקל כבש מקרוב. 0:1 ראשל"צ.

היתרון של הכחולים החזיק מעמד ארבע דקות בלבד כאשר אריק סאבו הכניס כדור עומק נפלא לאנתוני וארן, והצרפתי נגח מתוך הרחבה לרשת את השוויון של בית"ר. וארן כמעט השלים צמד בדקה ה-35 כשנגח אחרי הגבהה נוספת של סאבו, אך הצלה של ואיל מריסאת מהקו מנעה זאת.

אנתוני וארן חוגג (קובי אליהו, וואלה! ספורט)

אנתוני וארן חוגג (קובי אליהו, וואלה! ספורט)

על סף המחצית המהפך הושלם. הגבהה נוספת לתוך הרחבה, הפעם של פול אדגר, מצאה שוב את ראשו של וארן שנגח את השני שלו לרשת. 1:2 בית"ר.

מחצית שנייה

החלק השני של המשחק נפתח עם מצב טוב לראשל"צ כאשר אזוצ’קו זיהה את קליימן מחוץ לשער וניסה להפתיע אותו מאגף שמאל, אך בוריס הגיב בזמן והדף לקרן. בדקה ה-57 בית"ר נותרה ב-10 שחקנים כאשר אריק סאבו ראה את הכרטיס האדום לאחר דיבורים מיותרים עם שופט המשחק דניאל בר נתן.

טל כחילה מנסה לעצור את אזוצ’קו (קובי אליהו, וואלה! ספורט)

טל כחילה מנסה לעצור את אזוצ’קו (קובי אליהו, וואלה! ספורט)

ראשון ניסתה לנצח את היתרון המספרי ולחצה את בית"ר אבל לא הצליחה לפרש את זה לשער שוויון. 1:2 בסיום, שמעלה את בית"ר לשמינית הגמר.

בני בן זקן וגילי לבנדה (קובי אליהו, וואלה! ספורט) טל כחילה מנסה לעצור את אזוצ’קו (קובי אליהו, וואלה! ספורט) 9a7e310d-5d4c-4c9a-ba1d-d2d62817a246 אנתוני וארן חוגג (קובי אליהו, וואלה! ספורט) KOBI6562 KOBI6562