דוד קלטינס: "נעשה הכל כדי לסיים את העונה הלא קלה הזאת על הצד הטוב ביותר"

דוד קלטינס: "נעשה הכל כדי לסיים את העונה הלא קלה הזאת על הצד הטוב ביותר"

כתב: hagar


קשר הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול בני סכנין: "בבית"ר אתה מרגיש טוב מאוד את האווירה לפני משחקים כאלה". יחזקאל: "אין צורך להחדיר מוטיבציה בשחקנים, זה משהו שטבוע ב-DNA של המועדון"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר פתיחת הפלייאוף התחתון עם תיקו מול הפועל חיפה, בית"ר ירושלים תארח בטדי את בני סכנין (ראשון, 20:30), זאת במסגרת המחזור ה-28 בליגת העל. לקראת המשחק, עוזר המאמן ניסן יחזקאל והקשר דוד קלטינס דיברו במסיבת העיתונאים.

תחילה דיבר יחזקאל ואמר: "אני אתחיל מהסוף, לא מתעסק בסכנין אלא בבית"ר, אנחנו מגיעים במומנטום לא טוב אבל היה לנו שבוע להתכונן. אין צורך להחדיר מוטיבציה בשחקנים, זה משהו שטבוע ב-DNA של המועדון.  זה משחק נגד סכנין ויש מוטיבציה, אני רוצה להאמין שהם יעלו, יראו את הקהל והמוטיבציה תעלה עוד. אוי ואבוי לי כמאמן אם לא אצטרך להחדיר מוטיבציה במשחק כזה".

יחזקאל במשחק נגד הפועל חיפה (ינון פוקס)

"צריכים לבוא לנצח את המשחק" (ינון פוקס)

על המרחק מהקו האדום: "שמונה נקודות צריכים להספיק, אם ננצח את סכנין לדעתי הסיפור יסתיים. אנחנו צריכים להסתכל על איך לגמור את הסיפור, קודם כל בשביל הקהל, לא להתעסק באיך לא להפסיד, אלא לבוא לנצח".

על מצב הפצועים: "מי שישנו ייתן את הכל, יש לנו סגל טוב שצריך להבטיח את ההישארות ולהסתכל קדימה. קונטה מתאמן כמעט באופן מלא, נצטרך לראות באימונים שנשארו אם הוא כשיר במאת האחוזים ורק אז נחליט".

על מצבו של קלינגר: "משתדל לא להפריע לו, הוא צריך לנוח. אני מקווה שהוא יחזור עוד השנה ואם לא אני בטוח שיגיע חזק יותר לשנה הבאה".

קשר הקבוצה דוד קלטינס לקח גם הוא חלק במסע"ת ואמר: "אנחנו באמת לא באים במומנטום טוב אבל כולנו מכירים את החשיבות ונעשה הכל כדי לסיים את העונה הלא קלה הזאת על הצד הטוב ביותר. בבית"ר אתה מרגיש טוב מאוד את האווירה לפני משחקים כאלה. ניר? הוא חסר לכולנו, השחקנים מאוד אוהבים אותו, מקווים שישוב במהרה. למשחק יש חשיבות מיוחדת בשביל כל אוהד ביתר, נעשה הכל כדי להחזיר להם על העונה הקשה".

קלטינס במשחק מול הפועל חיפה (ינון פוקס)

קלטינס במשחק מול הפועל חיפה (ינון פוקס)

מבחינה אישית אמר קלטינס: "קונטה רוב העונה לא היה כשיר ונוצר מצב שהפכתי למגן ימני ראשון. בכל מקום שיגידו לי אני אשחק ואנסה לעשות את זה על הצד הטוב ביותר, מקווה שתהיה לי הזדמנות לשחק בתפקיד אחר בהמשך".

קלטינס במשחק מול הפועל חיפה (ינון פוקס) יחזקאל במשחק נגד הפועל חיפה (ינון פוקס) 20190328_104217