גיא לוזון לקראת קריית שמונה: נצטרך להיות חכמים ומרוכזים הגנתית מולם, את היכולת להבקיע יש לנו

גיא לוזון לקראת קריית שמונה: נצטרך להיות חכמים ומרוכזים הגנתית מולם, את היכולת להבקיע יש לנו

כתב: hagar


לאחר הניצחון הביתי על סכנין, הקבוצה מתכוננת למשחק החוץ הקשה מול הקבוצה מהצפון. המאמן: "אנחנו לא שאננים או באופוריה", קלטינס: "אנחנו עם הרגליים על הקרקע"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תתארח אצל עירוני קריית שמונה למשחק חוץ קשה (שבת, 20:30), זאת במסגרת המחזור החמישי בליגת ג'פניקה. כנהוג, הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות בה לקחו חלק מאמן הקבוצה גיא לוזון ושחקן הקבוצה דוד קלטינס.

לוזון פתח את דבריו והתייחס לרקורד השלילי של בית"ר ירושלים מול ק"ש בשנים האחרונות: "לעבר אין שום משמעות, יש משמעות להווה ולעתיד. נצטרך להביא את הדברים הטובים מהמשחק מול סכנין ולשפר את הדברים הפחות טובים ולחזור עם ניצחון. אנחנו לא שאננים או באופוריה, בסך הכל ניצחנו משחק ליגה וזה התפקיד שלנו. אני חושב שסכנין קבוצה עם כישרון בחלק הקדמי וכך גם קריית שמונה, נצטרך להיות חכמים ומרוכזים הגנתית מולם. ספגנו יותר מדי עד עכשיו, כך שהמטרה שלי היא לא לספוג, כי את היכולת להבקיע יש לנו. אין לי ספק שנמשיך לעבוד ונשתפר".

גיא לוזון

גיא לוזון. "נמשיך לעבוד ולהשתפר" (ינון פוקס)

המפגש מול מכבי תל אביב בעוד שבועיים: "כרגע זה לא מעניין, אנחנו חושבים רק על ק"ש וממוקדים רק בזה. היה לנו חצי שבוע להתכונן ואת מה שאפשר לשפר, אנחנו נשפר. אם לא במאה אחוז אז לפחות באחוזים מסוימים. הקדמת המשחק מול מכבי ת"א? את האמת שאני לא מעודכן בפרטים, לא חשבתי על זה כי אני מרוכז רק בקריית שמונה".

פתיחת העונה של סילבסטר: "אנתוני וארן חוזר לסגל, כך שסילבסטר לא יהיה החלוץ היחיד מול ק"ש. לדעתי הוא נתן משחק מצוין מול סכנין ולמרות שהוא לא כבש והחמיץ, הוא הגיע להרבה מצבים ואם הוא ימשיך בצורה הזו ובמחויבות הזו, אני בטוח שגם השערים יגיעו".

יאקוב סילבסטר. "

יאקוב סילבסטר. "גם השערים יגיעו" (ארנון בוסאני)

הדברים שלדעתו צריך לשפר: "התקשינו מול בני סכנין לא בגלל בני סכנין, אלא בגלל הפערים בין ההגנה לקישור ולהתקפה, אנחנו נעבוד על הבעיות שלנו. זו המטרה היחידה שלנו".

דוד קלטינס התייחס גם הוא להכנות ואמר: "כמובן שזה כיף לנצח וזה חשוב לנו ולקהל, אבל אנחנו עם רגליים על הקרקע ומבינים שזה לא היה משחק מושלם, אפילו לא קרוב. אנחנו רוצים לקחת את הדברים הטובים, אבל לשפר את הדברים הרעים ולהגיע מוכנים מול קריית שמונה. עבדתי קשה בחודשיים האחרונים כדי לחזור לשחק ואני שמח שהצלחתי לחזור כמו שצריך. אני סומך על הכושר שלי ואני מקווה שזה ימשיך ושאני אשאר בקו הבריאות".

דוד קלטינס

דוד קלטינס "רוצים לקחת את הדברים הטובים" (ינון פוקס)

תצוגת הקהל מול בני סכנין: "את העוצמות של הקהל של בית"ר ירושלים כולם מכירים, זה כוח אדיר. אנחנו צריכים להמשיך ולהביא תוצאות שיתנו להם את הכוח להמשיך ולהיות איתנו".

גיא לוזון יאקוב סילבסטר. " דוד קלטינס