גיא לוזון במסע"ת לקראת הפועל חיפה: "מאמין בסגל הקיים, לא צריכים לדבר אלא לעשות"

גיא לוזון במסע"ת לקראת הפועל חיפה: "מאמין בסגל הקיים, לא צריכים לדבר אלא לעשות"

כתב: hagar


לאחר פגרת הנבחרות תתארח בית"ר אצל האדומים מהכרמל בסמי עופר ותחפש ניצחון ראשון לעונה, המאמן: "הפועל חיפה רצה ביחד מתחילת העונה, עוד מאירופה. מדובר בקבוצה טובה"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר פתיחת עונה עם שני הפסדים תצא בית"ר למשחק חוץ מחר (שני, 21:00) באצטדיון סמי עופר שם תתארח אצל הפועל חיפה, שמצידה מגיעה אחרי שהפסידה 1:0 להפועל ת"א במחזור הקודם.

לקראת המשחק, התייחס מאמן הקבוצה גיא לוזון להתמודדות מול החבורה של ניר קלינגר: "אין לנו מה להלין על המצב, המצב הוא נתון. אנחנו קבוצה שפורקה לפני חודש והורכבה מחדש, תהליך שכל הקבוצות עברו לפני חודש. אנחנו מעדיפים את המצב הזה על פני מצב שיכול היה להיות אם משה חוגג לא היה מגיע".

עתידו במועדון: "מי שרוצה להפיל עליי את כל מה שקרה כאן בשלושת החודשים האחרונים שירגיש נוח עם זה ושיבושם לו. אני לא מתעסק בזה. אני בסך הכל שני משחקי ליגה פה. אנחנו לא חושבים בצורה פסימית ושלילית, אנחנו חושבים רק לבוא, לשחק טוב ולנצח. זה הכל".

גיבוש השחקנים לקבוצה: "יש לנו שחקנים טובים אבל אנחנו עדיין לא קבוצה. תפקידי הוא לחבר את השחקנים לקבוצה. אני מאמין בסגל הקיים. אנחנו לא צריכים לדבר, אלא לעשות. אנחנו רוצים שהקהל יראה קבוצה אחרת".

שוער פותח, דודו גורש, או איתמר ניצן: "אני לא מתכוון להגיד מה ההרכב. קודם השחקנים ידעו אותו ורק אז התקשורת. אני לא שמעתי הודעה אחרת, לכן איתמר ניצן נשאר”.

הצבתו של טל בן חיים בהרכב: "לא ידעתי שהוא כעס. כמאמן יש לי את הזכות המלאה לתרגל הרכבים. עדיין לא החלטתי מה יהיה ההרכב, תדעו רק מחר".

ההחתמה של דן איינבינדר: "הפועל באר שבע רצו את אריק סאבו ואנחנו את דן, אז עשינו טרייד”.

המצב של אנתוני וארן: “אני מקווה שהוא יחזור לאימונים בשבוע הבא”.

מחשבה לשחק בשיטה הגנתית יותר: "בכדורגל המודרני כולם עושים הכל, גם התקפה וגם הגנה”.

הפועל חיפה: ”היא קבוצה שרצה יחד משלב מוקדם של העונה, עוד מאירופה. היא שיחקה יוצא מן הכלל מול נתניה וטוב מול הפועל תל אביב. הפועל חיפה היא קבוצה טובה”.

חיזוק ההתקפה: "אנחנו נמצאים במצב שהתחלנו לבנות את הסגל מאוד מאוחר. אם נמצא מישהו שיכול לחזק אותנו נביא, ואם לא, אז לא".

bk8x8798 d9ad4600-110f-4f8f-9103-c0eb492e25a4