בשקט מופתי: בית"ר גברה 0:2 על בני יהודה

בשקט מופתי: בית"ר גברה 0:2 על בני יהודה

כתב: hagar


ללא קהל ביציעים אבל עם המון נחישות והקרבה, ניצחה הקבוצה את הכתומים מתל אביב ועלתה למקום השני. קלאודיו כבש ראשון (72) ועלה לראש טבלת הכובשים של בית"ר, סילבסטר הכפיל עם שער בכורה. במחזור הבא: ב"ש בטרנר


מאת רועי נעים

צילום ליאת אבשלומי


בית"ר ירושלים ניצחה אמש (שני) את בני יהודה 0:2 במשחק רדיוס ללא קהל במשחק שנעל את המחזור ה-23 בליגת העל. הכתומים הגיעו לטדי לאחר שניצחו את מכבי פתח תקווה 1:2 והגיעו למשחק במטרה להשיג ניצחון שיבטיח להם את המקום בפליאוף העליון, לעומתם הגיעה בית"ר כשהיא יודעת שמכבי ת"א הפסידה בשבת להפועל רעננה והמקום השני בהישג יד, לקראת משחק העונה מול הפועל באר שבע במחזור הבא.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

45 הדקות הראשונות של המשחק לא התעלו לרמה גבוהה ושתי הקבוצות לא הצליחו לייצר מצבי הבקעה. דווקא האורחים היו אלה שבעטו ראשונים לשער כאשר ולאסקיס קיבל כדור במרכז הרחבה ובעט בשמאל, אבל קליימן הגיב טוב והדף לקרן. שמונה דקות לאחר מכן היה זה אופיר קריאף שניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, אבל זובאס ירד טוב לכדור וקלט. בדקה ה-32 כדור חופשי של קלאודיו לתוך הרחבה מצא את שכטר לבד אך החלוץ פספס במעט את הכדור. 0:0 במחצית.

שון גולדברג עם הכדור (ליאת אבשלומי)

שון גולדברג עם הכדור (ליאת אבשלומי)

מחצית שנייה

לחצי השני בית"ר עלתה טוב יותר במטרה לפרוץ את הסכר. בדקה ה-63 בני יהודה נותרה ב-10 שחקנים לאחר שמאור קנדיל ראה את הצהוב השני תוך שלוש דקות ונשלך לחדר ההלבשה. היתרון המספרי על המגרש שחרר במעט את המשחק של בית"ר שהחלה לתקוף את שערו של זובאס. בדקה ה-72 הלחץ השתלם והרשת רעדה בפעם הראשונה. שכטר קיבל כדור בתוך הרחבה מחן עזרא, מסר אחורה לקלאודיו שהצטרף ובעט כדור שפגע בבן תורג'מן ולרשת. 0:1 בית"ר ושער תשיעי לברזילאי, שעלה לראש טבלת הכובשים של הקבוצה.

קלאודיו חוגג (ליאת אבשלומי)

קלאודיו חוגג (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-86 הייסטר פרץ באגף שמאל ונכנס לרחבה של הכתומים, העביר כדור רוחב נהדר לאנתוני וארן שבעט טוב אבל זובאס הצליח להדוף עם הרגל ולמנוע שער בטוח של הצרפתי.

מרסל הייסטר באגף (ליאת אבשלומי)

מרסל הייסטר באגף (ליאת אבשלומי)

בתוך תוספת הזמן בית"ר כבשה את השני וחתמה את תוצאת המשחק. אריק סאבו פרץ בצורה נהדרת באגף ימין והרים כדור נהדר לרחבה, שהגיע ליאקוב סילבסטר שבקור רוח בתוך הרחבה גלגל ברגל שמאל לפינה הימנית ולרשת. 0:2 לבית"ר בסיום.

יאקוב סילבסטר חוגג שער בכורה (ליאת אבשלומי)

יאקוב סילבסטר חוגג שער בכורה (ליאת אבשלומי) 

יאקוב סילבסטר (ליאת אבשלומי) מרסל הייסטר באגף (ליאת אבשלומי) קלאודיו חוגג (ליאת אבשלומי) שון גולדברג עם הכדור (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) L.A00097