ברגל שמאל: בית"ר הפסידה 4:1 למכבי פ"ת במחזור הפתיחה

ברגל שמאל: בית"ר הפסידה 4:1 למכבי פ"ת במחזור הפתיחה

כתב: hagar


לעיני יותר מ-8,000 צהובים שחורים ביציעי המושבה נחלה הקבוצה הפסד מאכזב מול הכחולים ממלאבס. לידור כהן, בניון, קאניוק כבשו, מרסיאל (ע) צימק ובריבו חתם את התוצאה. בשני: הפועל חדרה בטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים פתחה את עונת 2018/19 עם הפסד 4:1 מול מכבי פ"ת באצטדיון המושבה, זאת במסגרת המחזור הראשון של העונה.

שני שחקני הרכש החדשים, טל בן חיים ואפונסו טיירה, ערכו בכורה בהרכב, בעוד ערן לוי פתח על הספסל ומאור בוזגלו שחוזר לכושר לא נכלל בסגל. בחלק ההתקפי קיבלו את הקרדיט אור אינברום ואנתוני וארן.

מנגד, אלישע לוי הציב ב-11 שלו את מנור סולומון, יוסי בניון וגידי קאניוק.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ONE)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ONE)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כבר אחרי שלוש וחצי דקות בית"ר הגיע להזדמנות הראשונה במשחק כאשר אינברום הגיע ראשון להרחקת כדור של הגנת פ"ת, מסר לווארן שבעט בשמאל אבל צחי גיגי זינק והצליח להדוף. בדקה ה-21 המארחים עלו ליתרון אחרי התקפה מתפרצת שהסתיימה עם מסירה של קאניוק ללידור כהן, שהקפיץ מעל ניצן וקבע 0:1 מכבי פ"ת. בדקה ה-40 קאניוק ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה אבל מצא את ניצן מוכן הפעם.

אפוסנו טיירה ואור זהבי מול לידור כהן (ONE)

אפוסנו טיירה ואור זהבי מול לידור כהן (ONE)

מחצית שנייה

החלק השני של המשחק נפתח טוב יותר עבור החבורה בכחול שהכפילו את היתרון בדקה ה-51. הדיפה של איתמר ניצן הגיע לרגליו של יוסי בניון שמ-14 מטרים בעט מהאוויר לפינת השער ופנימה. 0:2 פ"ת. שמונה דקות חלפו והפעם היה זה גידי קאניוק שמצא את הרשת של ניצן לאחר בעיטה חופשית לחיבור שקבעה 0:3 למארחת.

שחקני בית"ר מאוכזבים (ONE)

שחקני בית"ר מאוכזבים (ONE)

בית"ר ניסתה לחזור למשחק וישבה על שערו של גיגי, כאשר בעיטות של ערן לוי מחוץ לרחבה חלפו סמוך לקורה וסיפקו מגיגי הצלות יפות. בדקה ה-69 הגבהה של לוי לתוך הרחבה הגיעה לראשו של ורד שנגח לרוחב כדור שפגע במרסיאל ונכנס לרשת. הקבוצה המשיכה לתקוף וחיפשה את השער השני אבל נגיחה של סירושטיין מקרוב מצאה רק את המשקוף. על סף השריקה לסיום פ"ת מצאה בפעם הרביעית את הרשת כאשר תאי בריבו המחליף קיבל כדור רוחב ממוחמד סרסור ובעט מקרוב לרשת העליונה ופנימה. 1:4 בסיום.

שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ONE)

שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ONE)

 

אפוסנו טיירה ואור זהבי מול לידור כהן (ONE) שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ONE) שחקני בית"ר מאוכזבים (ONE) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ONE) עידן ורד ומיקי סירושטיין (ONE)