בני בן זקן: שיחקנו נגד נתניה פעמיים, פשוט זה לא יהיה, נגיע מוכנים

בני בן זקן: שיחקנו נגד נתניה פעמיים, פשוט זה לא יהיה, נגיע מוכנים

כתב: hagar


לקראת המשחק מול מכבי נתניה (שבת, 20:30) שייפתח את משחקי הפלייאוף העליון, כינסה הקבוצה מסיבת עיתונאים בה התייחס המאמן להתמודדות: "שיחקנו נגדם פעמיים, פשוט זה לא היה". שון גולדברג: "אנחנו כקבוצה תמיד ביחד, נישאר ככה גם עכשיו". טל כחילה קיבל זימון לנבחרת ישראל


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תארח את מכבי נתניה, זאת במסגרת המחזור ה-27 בליגת העל. הקבוצה מגיעה אחרי ה-0:2 על הפועל רעננה כאשר היא במקום השני בטבלה, מרחק נקודה מהראשונה הפועל באר שבע. מנגד יגיעו חניכיהם של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה אחרי שניצחו גם הם 0:2 את בני יהודה במחזור שנעל את העונה הסדירה.

במסיבת העיתונאים שלקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה בני בן זקן: "אנחנו מתכוננים למשחק נגד נתניה כקבוצה. היא קבוצה טובה. שיחקנו נגדם פעמיים, פשוט זה לא יהיה. נגיע מוכנים. אנחנו מרכזים מאמצים רק למשחק אחד, אפילו לגביע יש מרחק מאיתנו כי יש פגרה. זה המשחק הכי חשוב ואחר כך נסתכל על העתיד".

מוקדם יותר היום, בלם הקבוצה טל כחילה קיבל זימון לנבחרת ישראל, למשחק הידידות מול נבחרת רומניה.
"מגיע לו, אני שמח בשבילו. הוא בן אדם שמגיע לו כל טוב שאפשר" אמר בן זקן, "זה זימון מרגש. שמחים על האחד הזה בתקווה שאחרים יזכו למעמד. שחקנים שמגיע להם מחמאות".

טל כחילה. זימון בכורה לנבחרת ישראל (ליאת אבשלומי)

טל כחילה. זימון בכורה לנבחרת ישראל (ליאת אבשלומי)

מי שעוד לקח חלק במסיבת העיתונאים הוא שון גולדברג שאמר: "אנחנו קבוצה ביחד תמיד. נישאר ככה גם עכשיו. זה משחק חשוב, נכנסים לפלייאוף. מקווה שנתכונן כמו שצריך וניתן עבודה טובה”.

שון גולדברג במסיבת העיתונאים

שון גולדברג במסיבת העיתונאים

איך עוצרים את ערן לוי ודיא סבע: “שניהם שחקנים מצוינים, אבל נתניה כקבוצה לא קלה. נעשה הכנות בהתאם. מסתכלים על עצמנו. נעשה את ההכנות הכי טובות למשחק הזה”.

שון גולדברג במסיבת העיתונאים טל כחילה. זימון בכורה לנבחרת ישראל (ליאת אבשלומי) 4b50e5ff-3f3d-42f0-a2b4-64abe054e4db