בני בן זקן לקראת רעננה: היכולת משתפרת וזה גורם לנו להאמין

בני בן זקן לקראת רעננה: היכולת משתפרת וזה גורם לנו להאמין

כתב: hagar


רגע לפני המשחק האחרון של העונה הסדירה מול הפועל רעננה (ראשון, 20:15), ותחילת הפלייאוף העליון, כינסה בית"ר מסיבת עיתונאים, המאמן: "המיקום לא מעסיק אותנו, הדרך עוד ארוכה"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר הניצחון במחזור הקודם, 0:3 על הפועל עכו והעלייה למקום השני, תצא בית"ר למשחק חוץ שינעל את העונה הסדירה, בו תפגוש את הפועל רעננה באצטדיון בנתניה. החבורה של קורצקי מגיעה אחרי הפסד 3:2 למכבי פתח תקווה ותרצה לקחת נקודות לקראת קרבות התחתית.

כנהוג, כינסה בית"ר מסיבת עיתונאים בה התייחס מאמן הקבוצה, בני בן זקן, למשחק הקרוב. "מהרגע הראשון הגעתי למקום בו אנשים מאמינים בעצמם ואני חלק מזה. אנחנו מגלים יציבות גם מבחינת התוצאות, היכולת משתפרת וזה גורם לנו להאמין", פתח בן זקן והוסיף לגבי המיקום בטבלה בסיום העונה הסדירה: "אחרי שנדע מה המיקום נחשוב אולי שיש משמעות. כרגע זה לא מעסיק אותנו. רעננה היא קבוצה שהשתפרה ואנחנו מרוכזים רק במשחק מולה. חישוב טבלאות לא מעניין אותנו".

יאקוב סילבסטר עם הכדור (ליאת אבשלומי)

יאקוב סילבסטר עם הכדור (ליאת אבשלומי)

לקראת הישורת האחרונה של העונה: "יש לנו עוד עשרה משחקי פלייאוף, הדרך עוד ארוכה. מעכשיו ועד לסוף השנה כל משחק לגופו. לאחרונה שיחקנו מול הרבה קבוצות ששיחקנו בהם שלושה בלמים ונערכנו לזה. יש קבוצות טובות גם בחלק התחתון, אנחנו צריכים להמשיך בקו שלנו ולשפר את התכונות שסיגלנו לעצמנו".

המשחק מול הפועל עכו ושיתופו של יאקוב סילבסטר: "פתיחת המשחק מול עכו הייתה פחות טובה, ואנחנו רוצים לתת על זה דגש. אנחנו לא תמיד יודעים מי יותר חד, הוא שחקן שהגיע לקבוצה אחרי הרבה זמן שלא שיחק, קיבל דקות בגביע ולא רצינו לסחוט אותו מול עכו. צריכים לדעת מי השחקן החם בכל פעם".


 

אנו קוראים לקהל להגיע לאצטדיון בנתניה ולדחוף את הקבוצה, לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן


יאקוב סילבסטר עם הכדור (ליאת אבשלומי) 844b76ba-21a9-4fa7-8e53-17f8e65b33f5