בני בן זקן לקראת הפועל ב"ש: הגיע הזמן שננצח אותם בליגה, אנחנו תמיד אופטימיים

בני בן זקן לקראת הפועל ב"ש: הגיע הזמן שננצח אותם בליגה, אנחנו תמיד אופטימיים

כתב: hagar


המאמן ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק החשוב (שבת, 21:00) בו תוכל בית"ר לצמק את הפער ל-2 נקודות. סירושטיין: "אנחנו נגיע עם אקסטרה אנרגיות"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תארח את הפועל באר שבע למשחק צמרת מסקרן ותנסה להתאושש מהמשחק מול מכבי נתניה, זאת במסגרת המחזור השביעי של הפלייאוף העליון בליגת העל. לקראת ההתמודדות ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים בה דיברו מאמן הקבוצה בני בן זקן ובלם הקבוצה מיקי סירושטיין.

תחילה אמר בן זקן: "זה משחק שיש לו משמעות רבה, אנחנו משחקים מול קבוצה טובה אבל מבחינתנו הוכחנו שאנחנו מסוגלים להתמודד איתם העונה וכמובן שנעשה את המקסימום. עם התמיכה של הקהל הגיע הזמן שננצח אותם בליגה".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

נקודת הסיום של העונה: "אנחנו מתייחסים לפיניש של העונה בראייה שכל שחקני הסגל תרמו לנו עד עכשיו וכולם צריכים להיות מוכנים וזמינים. כל שחקן שואף לרגעים האלה ורק ביחד נוכל להמשיך להצליח. אנחנו תמיד אופטימיים ואני חושב שזה הזמן מבחינתו לנצח. העובדה שלא ניצחנו אותם הרבה זמן בליגה מעידה על כך שאנחנו צריכים כבר לעשות את זה".

ההפסד למכבי נתניה: "אתה לא תמיד מפסיד כי לא הגעת מוכן, זה יכול לקרות ואנחנו שמנו את זה כבר מאחור. במשך תקופה ארוכה הבאנו תוצאות והוכחנו שאנחנו לא במקרה בסיטואציה הזו ואני מקווה שהפעם נצליח".

השבוע העמוס שמחכה לקבוצה כשגמר הגביע ברקע: "אני באופן אישי ממוקד בהצלחת הקבוצה. זה שבוע חשוב למועדון ואני חושב שהוא קריטי עבור כולם. כולם רוצים להרוויח משהו מהשבועות המכריעים. אנחנו יודעים שזה לא יהיה פשוט, אבל אני חושב שאנחנו מסוגלים".

הסגנון של ברק בכר לצידו עבד ושיחק בעירוני קריית שמונה: "אני חושב שלב"ש יש את הסגנון שלה ואנחנו מכירים אותו ולא בגלל ההיכרות האישית שלי עם ברק. שיחקנו נגדם שלוש פעמים בליגה, שתי הקבוצות מכירות אחת את השנייה ונראה מה יהיה".

מיקי סירושטיין במסיבת העיתונאים

מיקי סירושטיין במסיבת העיתונאים

גם בלם הקבוצה מיקי סירושטיין לקח חלק במסע"ת והוסיף: "אני חושב שאנחנו עושים עונה מעולה. כמובן שיש לחץ אבל זה לחץ חיובי ואנחנו מוכנים למשחק. אני חושב שהייתי קונה להיות במצב הזה בתחילת העונה, זה המאני טיים. מול נתניה היה משחק פחות טוב לכל הקבוצה אבל אנחנו נתעשת ונגיע מוכנים. היינו קרובים לנצח את ב"ש בשני המשחקים האחרונים והפעם עם הקהל ננסה לעשות את זה. אין ספק שהקהל הוא פקטור שתורם לנו והוא יעזור. אם ב"ש מגיעה רגועה זה עניין שלה, אנחנו נגיע עם אקסטרה אנרגיות".

סיום החוזה שלו בתום העונה הנוכחית: "אני לא מתעסק בעונה הבאה אלא רק במשימות הקרובות שנותרו לי ולקבוצה עד לסיום העונה".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים מיקי סירושטיין במסיבת העיתונאים ded7c850-fcad-4674-9f0e-4182a6ed26b3