בני בן זקן לקראת אשקלון: כל מי ששיחקה שם אף פעם לא באה לטיול

בני בן זקן לקראת אשקלון: כל מי ששיחקה שם אף פעם לא באה לטיול

כתב: hagar


מאמן הקבוצה התייחס במסיבת העיתונאים למשחק מול הקבוצה מהתחתית: "אנחנו פשוט מתכוננים למשחק כדורגל, לא משנה איפה ונגד מי"


מאת רועי נעים


אחרי הניצחון הגדול בטדי מול מכבי חיפה בשבת האחרונה וה-0:2 על הפועל כפר סבא בגביע, תנסה בית"ר להמשיך במומנטום החיובי כשתצא בית"ר למשחק חוץ מול הפועל אשקלון (שבת, 20:30), זאת במסגרת המחזור ה-22 בליגת העל.

בני בן זקן התייחס למשחק הקרוב במסיבת העיתונאים ואמר: "מגיעים למשחק נגד קבוצה שנמצאת בתחתית ואנחנו מצפים למשחק לא פשוט, מולם אף פעם לא קל. כל מי ששיחקה שם אף פעם לא באה לטיול. משחק חשוב עבורנו, נגיע מוכנים ומרוכזים וזה מה שחשוב, הדרך היחידה להמשיך ולהתקדם זה להתרכז בעצמנו ולא בקבוצות שבאות נגדנו. אנחנו עסוקים בלשפר את עצמנו ולמקסם את היכולות שלנו. זה מה שנרצה לעשות גם במשחק הזה".

פציעות שחקנים: "היום היה לנו אימון שהוא די כניסה, מחר יהיה אימון מסכם ואז נדע לגבי השחקנים. קשה להעריך במדויק, מחר נדע יותר".

העונה הבאה: "אני מתעסק בשאלות רק בנושא בית"ר ירושלים ולא בנושא שלי. התפקיד שלי להמשיך ולעזור לקבוצה להשיג את התוצאות שאנחנו משיגים. חשוב לנו לשמור על המגמה והדרך. כמו בכל דבר – אם יש תוצאות אז יש גם אופטימיות".

הלחץ באשקלון: "אמרתי, מתעסקים בעצמנו. זו הדרך היחידה להתקדם. אנחנו מודעים שלכל קבוצה שיש לה יתרונות וחסרונות. בכל משחק נתון אפשר להיתקל בקושי כזה או אחר. מגיעים מוכנים ועם ביטחון".

עומס המשחקים: "בהחלט התמודדנו עם רצף לא פשוט שיימשך בשבת נגד אשקלון, בגלל זה יש סגל ארוך שמתחלק. משתדלים לדעת לחלק כדי לא לאבד את השחקנים להמשך. זה עובד דיי בסדר ואין דברים שאנחנו מתחרטים עליהם. מחר נראה מי יש לנו למשחק הבא ואז נהיה יותר חכמים לגבי ההמשך".

חשיבות המפגש ומאבקי הצמרת: "מתרכזים רק בעצמנו. בכל קבוצה יש דברים שאפשר להתייחס אליהם. מתכוננים לקבוצה שתבוא מולנו, אבל נגיע מאוד מחויבים כדי להמשיך את המגמה שלנו. יש לנו כרגע רק משחק אחד בראש והוא נגד אשקלון בשבת"

ההצלחה של אשקלון דווקא מול הגדולות: "דווקא מול קבוצות יותר טובות לא תמיד זה עובד שהטובה יותר מנצחת בקלות. באשקלון זה מגרש דיי ביתי לאורך כל השנים, אנחנו פשוט מתכוננים למשחק כדורגל, לא משנה איפה ונגד מי. מאמינים ביכולת הטובה שלנו ורוצים פשוט להמשיך ככה".

0a2ed5a6-768d-499f-95f0-dcbca7db2481