בני בן זקן: "מצפה לנו משחק לא פשוט במגרש לא פשוט, נגיע מוכנים"

בני בן זקן: "מצפה לנו משחק לא פשוט במגרש לא פשוט, נגיע מוכנים"

כתב: hagar


מאמן הקבוצה מתכונן למשחק מול מ.ס אשדוד בראשון (20:15) והתייחס להפסד מול מכבי תל אביב: "נראינו לא טוב, האחריות היא עלינו, בעיקר עליי"


מאת רועי נעים
תמונה: ליאת אבשלומי


לאחר ההפסד הביתי 2:1 מול מכבי ת"א במחזור הקודם, תצא בית"ר למשחק חוץ קשה באצטדיון הי"א נגד מ.ס אשדוד. הצהובים שחורים רוצים למחוק את התצוגה בשני האחרון ולחזור עם שלוש הנקודות מאשדוד.

לקראת המשחק, כינסה בית"ר מסיבת עיתונאים בה אמר מאמן הקבוצה בני בן זקן: "נגד מכבי ת"א נראינו לא טוב, האחריות היא עלינו, בעיקר עליי. המחצית השנייה הייתה יותר אופטימית. אם לא הפציעה של יוסי בניון אולי יכולנו להוציא יותר. בסופו של דבר מתאמנים ומתכוננים למשחק הבא. מצפה לנו משחק לא פשוט במגרש לא פשוט, נגיע מוכנים".

תחושה אישית: "בבית"ר ירושלים, בסופו של דבר אלו דברים שקורים וצריך לדעת להתמודד איתם. תקשורת, קהל, ביקורות שחלקן גם נכונות. התפקיד שלי הוא להתרכז באימון הבא. אני באמת מאמין שאנחנו יכולים וצריכים לשחקו יותר טוב. המצב של הקבוצה בטבלה מאוד טוב. אם היינו מנצחים את מכבי היינו במקום הראשון. לא סתם מגיעים לסיטואציה כזאת".

יוסי בניון אחרי שנפצע מול מכבי ת"א ליאת אבשלומי

יוסי בניון אחרי שנפצע מול מכבי ת"א (ליאת אבשלומי)

הביקורות שספג לאחרונה: "בכנות, אני לא קורא את מה שאתם כותבים. יש לנו צוות שעובד בבית"ר ירושלים, הגעתי במטרה שיהיה שיתוף פעולה. האווירה באימונים מאוד טובה. זה חלק מהעניין, צריך ללמוד שהדברים שמגיעים לתקשורת הם לפעמים מתנפחים ומאבדים מהמציאות. יש מערכת יחסים טובה ואני חייב להגיד את זה. כמעט בכל מקום יש אי וודאות לגבי מאמנים. זה תפקיד שבו צריך לדעת שהכל יכול להיות. בקריית שמונה עבדתי 20 שנה וכשהגעתי לעמדת המאמן זה קרה. בתוקפה האחרונה כן השגנו דברים ביחד. מבחינתי זה עוד משחק שחשוב שננצח למען הקבוצה".

השיחה עם אלי אוחנה: "זה חלק מהדיווחים. יש דרישה שניראה טוב יותר, זה ביקורת שאני מקבל וזה לגיטימי. כל אחד צריך לקחת בחשבון שאנחנו צריכים להיראות יותר טוב. תודה שמבחינת התוצאוות אנחנו נמצאים בעמדה אופטימית. מבחינת היכולת אנחנו צריכים ועובדים כל יום כדי להיראות יותר טוב. השיחה התמקדה בזה".

צורת המשחק: "משחק לחץ יכול להיות מלחיץ עבורך אם הוא לא מסודר ומאורגן. במשחקים מסויימים זה מצליח יותר, ויש כאלה שפחות. אני מסכים שנגד מכבי ובאר שבע לא היינו טובים. חלק מהיתרונות של הקבוצה שלנו זה התקפת מעבר. יש לנו שחקנים טובים לזה. לפעמים צריך לבנות עבור השחקנים את הסיטואציה הנכונה".

התגובות שהוא מקבל: "אף אחד לא משפיל אותי. זו הפעם הראשונה שהייתה לי שיחה עם אוחנה. דברים שקורים בצוות יכולים לקרות בכל מקום, לא אני בניתי את הצוות, הגעתי לצוות קיים. לוקח זמן להכיר ולעבוד, ויש דברים שאפשר לעשות טוב יותר. בסופו של דבר, מערכת היחסים טובה ופוריה. אם היינו מנצחים את מכבי, לא היינו מדברים על זה עכשיו".

שינוי מערכים והיחסים עם שחקנים: "השחקנים איתי, חד משמעית. אף אחד לא פנה אליי באופן אישי. המערכת יחסים עם השחקנים מצוינת. תמיד אפשר להשתפר, הכל בסדר".

יוסי בניון אחרי שנפצע מול מכבי ת"א ליאת אבשלומי L.A00136_preview