בני בן זקן: "בני יהודה יודעת להעניש, נבוא מרוכזים"

בני בן זקן: "בני יהודה יודעת להעניש, נבוא מרוכזים"

כתב: hagar


מאמן הקבוצה התייחס במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול בני יהודה מחר ב-21:00: "עדיף שיהיה קהל וטדי מלא, אבל נבוא לעשות את העבודה גם במצב הזה"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תארח מחר (שני) את בני יהודה תל אביב למשחק שינעל את המחזור ה-23 בליגת העל. כידוע, הקבוצה ספגה עונש של משחק רדיוס והמשחק יתנהל ללא קהל.

מאמן הקבוצה, בני בן זקן, דיבר במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות ואמר: "זה משחק ללא קהל, נצטרך לעשות את העבודה גם בתנאים האלו. עדיף שיהיה קהל וטדי מלא, אבל אין מה לעשות, נבוא לעשות את העבודה גם במצב הזה. בסיבוב הקודם היה לנו משחק טוב, אנחנו לומדים שצריך להישאר מרוכזים עד הסוף. בני יהודה יודעת להעניש, עברו מספר חודשים מאז המשחק הקודם, למדנו מכך ונצטרך לעשות זאת גם הפעם".

בית"ר תוכל לעלות למקום השני בטבלה על חשבונה של מכבי תל אביב, שהפסידה אתמול 1:0 להפועל רעננה. מנגד תגיע בני יהודה שנמצאת במומנטום טוב והיא רוצה לבסס את מעמדה בפלייאוף העליון.

ההתמודדות מול הגנות צפופות: "יש משחקים שלא פשוט בכלל לנצח. המשחק באשקלון למשל לא היה משחק גדול שלנו, אבל היה חשוב לנו לקחת את שלוש הנקודות, וזה מה שהכי חשוב. בגביע שיחקנו נגד מרמורק וראשל"צ ששיחקו עם שלושה בלמים והצלחנו לנצח. נגד בני יהודה בסיבוב הקודם הובלנו 1:2 והיינו קרובים להבקיע את השלישי. מסוגלים להתמודד מול כל מערך".

האפשרות לעלות למקום השני: "שום דבר למעט המשחק מול בני יהודה לא מעסיק אותנו. רק המשחק מעניין אותנו, לא המיקום. באים בשיא הריכוז. התוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו עומדים בציפיות שלנו מבחינת תוצאות ומרוצים עד כה".

איתי שכטר מול מאור קנדיל

איתי שכטר מול מאור קנדיל (ליאת אבשלומי)

העומס בסגל והתחרות על ההרכב: "יש לנו סגל חזק ובריא וצריך מדי משחק לבחור מי ישחק, ככה זה כשאין פצועים. זה קורה לנו לפני כל משחק, חושבים מה המערך הכי מתאים ואילו שחקנים הכי מתאימים".

סגנון המשחק שמשתנה: "יש משחקים שאנחנו לוחצים גבוה, בחלק עם אמצע מעובה, בחלק משחקים על התקפות מעבר. נצטרך לשחק בתבונה על היתרונות שלנו. אנחנו מתעסקים רק בעצמנו ולא ביריבה. נצטרך להיות בריכוז שיא".

כמות ספיגות השערים: "אנחנו מקצוענים, נצטרך להתמודד כולנו. כשאנחנו סופגים זה כולם וכשאנחנו כובשים זה כולם. כל דבר מעבר למשחק לא מעניין".

איתי שכטר מול מאור קנדיל בני בן זקן במסיבת העיתונאים