בני בן זקן: "אם נספק הצגה טובה כמו שהייתה באשדוד, הקהל יהיה שבע רצון"

בני בן זקן: "אם נספק הצגה טובה כמו שהייתה באשדוד, הקהל יהיה שבע רצון"

כתב: hagar


לאחר ששבה לנצח (1:3 מול מ.ס אשדוד), תארח בית"ר את מכבי פתח תקווה (שבת, 20:30) במסגרת המחזור ה-16 של ליגת העל. מאמן הקבוצה: "עשינו ניצחון חשוב ששם אותנו בעמדה טובה, המטרה היא להמשיך".


מאת רועי נעים
תמונה: ליאת אבשלומי


"צריך להתרכז במשחק באשדוד וברווחים שהצלחנו להביא, היה משחק טוב. הגענו אחרי משחק לא טוב נגד מכבי תל אביב", אמר בני בן זקן בפתח דבריו והוסיף: "הצלחנו לנצח במקום שקשה לנצח בו, פעם אחרונה שבית"ר ניצחה שם זה היה ב-2010. ספגנו גול בפתיחה והצלחנו להפוך ככה שהרווחנו הרבה דברים המשחק הזה. אני חושב שהקהל נהנה, השחקנים הרגישו, עשינו ניצחון חשוב ששם אותנו בעמדה טובה".

על הפצועים: "גם במשחק האחרון הגענו בסגל מעט חסר. יש לנו שחקנים שיכולים לשחק במספר עמדות והם עוזרים לנו. בכלל יש סגל שמצליח לענות על הצרכים של הקבוצה. תמיד אני אומר שזה זמן טוב להגיד כל הכבוד לשחקנים שעושים את המאמץ. ממשיכים עם הסגל הזה, עם הרבה אמונה שהשחקנים יכולים לתת מענה בכל יום נתון".

על איתי שכטר: "מן הסתם אני פחות יודע ומעודכן. לפחות על המגרש איתי נותן תרומה אדירה בתקופה שאני נמצא. אני גאה בו והוא עושה פעולות שלא תמיד בוחנים. איתי נותן מעצמו המון, גם בהיבט החברתי וגם בהיבט ההגנתי והשקעתי. הוא תורם ועושה את התפקיד שלו כמו שצריך מגיעות לו מילים טובות".

איתי שכטר

איתי שכטר. "נותן מעצמו המון" (ליאת אבשלומי)

על המשחק הקרוב בשבת: "התקוות הן להמשיך בנקודה שבה הפסקנו. בתחושה הטובה. זו המטרה ובשביל זה אנחנו מתאמנים. אני מאמין שכשרוצים לשנות כלפי חוץ, עושים את זה על המגרש. אם נספק הצגה טובה כמו שהייתה באשדוד, הקהל יהיה שבע רצון".