בן זקן מתכונן לבאר שבע: "השחקנים התאוששו טוב. נגיע מוכנים עם האנרגיות הנכונות"

בן זקן מתכונן לבאר שבע: "השחקנים התאוששו טוב. נגיע מוכנים עם האנרגיות הנכונות"

כתב: hagar


לקראת המשחק מול הפועל באר שבע מחר (רביעי) ב-19:30, מאמן הקבוצה התייחס להתמודדות והקרב על המקום הראשון: "המאבק יימשך גם לאחר המשחק הזה. אבל זה משחק שחשוב עבורנו להגיע ולהיראות טוב ולנסות לנצח את המשחק". טל כחילה:


מאת צוות האתר הרשמי


כשלושה ימים אחרי ההעפלה לגמר גביע המדינה על חשבונה של עירוני קריית שמונה, תצא בית"ר למשחק חוץ קשה באצטדיון טרנר מול מוליכת הטבלה הפועל באר שבע.

מאמן הקבוצה, בני בן זקן, התייחס במסיבת העיתונאים לקראת המשחק ואמר: "האנרגיות טובות זה בטוח, גם ההעפלה לגמר. מעבר לכך, משחקים ועומס בשבוע אלו דברים שנתקלנו בהם ואנחנו מתורגלים. השחקנים התאוששו טוב. נגיע מוכנים עם האנרגיות הנכונות".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

המבצר של באר שבע בטרנר"היו גם משחקים בגביע המדינה שבאר שבע נוצחה שם. בסופו של דבר יש משחק מול קבוצה טובה, הוכחנו שיש לנו מה למכור. נגיע כמובן מוכנים עם שאיפות לפחות להראות את המחצית השנייה שהייתה לנו בגביע, שהייתה מחצית טובה. זאת המטרה שלנו".

החזרה של ורד ושכטר"יש לנו סגל שחקנים טוב, בטח בהתקפה יש לנו את המבחר שלנו, בהתאם לשיקולים שלנו, יש לנו כמה שעות לחשוב איך בוחרים את ההרכב הטוב ביותר".

עידן ורד עם הכדור

עידן ורד עם הכדור (ליאת אבשלומי)

החצי הראשון מול ק"ש: "במשך כל העונה יש משחקים שאתה פותח טוב ויש כאלה שפחות, בסופו של דבר יודעים לעלות בחצי השני ולהשיג את התוצאה הרצויה. כל משחק לגופו. המטרה לפתוח טוב כל הזמן. מקווה שזה יקרה גם מחר בטרנר. יש משחק של 90 דקות ונעשה את המקסימום".

השלכות מהמשחק מחר: "זה משחק חשוב מעצם העובדה שזה מקום ראשון נגד שני. אחריו יהיו עוד שמונה משחקים, יש נקודות בקופה. המאבק יימשך גם לאחר המשחק הזה. אבל זה משחק שחשוב עבורנו להגיע ולהיראות טוב ולנסות לנצח את המשחק. אנחנו מתמקדים ממשחק למשחק, לא נכנסים לחישובים של טבלאות. זה שם אותנו מרוכזים".

שחקני בית"ר חוגגים את הגול של סילבסטר

שחקני בית"ר חוגגים את הגול של סילבסטר במפגש הקודם (ליאת אבשלומי)

העלייה לגמר: "היה חשוב עבורנו לעלות לגמר לאחר 10 שנים. זה היה חשוב לשחקנים ולקהל. אנחנו מגיעים עם האנרגיות הנכונות. זה נותן אמונה וכוח להמשך, מקווה שנשתמש בזה".

המאצ'אפ מול בכר וההכנות לב"ש: "הפועל באר שבע קבוצה טובה, שיחקנו נגדה פעמים השנה והקבוצות מכירות אחת את השנייה. לא חושב שיש הכנה שונה מהמשחק האחרון שלנו לפני חודש בטרנר. גם נגד ק”ש התכוננו וראינו אותם בחודש האחרון. בסופו של דבר הקבוצה המרוכזת והמפוקסת יותר תנצח".

החזרה של טוני וואקמה: "אנחנו מתכוננים ביסודיות לכל קבוצה, אבל עדיין הדגש הוא על החוזקות שלנו. מתרכזים ביכולות שלנו וכך גם נגיע למשחק".

גביע או ליגה: "לא בוחרים. נגיע לנצח בב"ש, זה הכי חשוב".

טל כחילה: "כל השחקנים לא מסתכלים יותר מידי רחוק על העתיד. רק על ב"ש ברביעי. רוצים להיראות טוב ולעשות את העובדה על מגרש ולקוות לצאת עם נקודות".

טל כחילה במסיבת העיתונאים

טל כחילה במסיבת העיתונאים

העייפות ממשחק הגביע: "הצוות המקצועי עושה איתנו עבודה מצוינת בעניין הזה, נותן לשחקנים אימונים יותר קלים ויותר מנוחה. נבוא הכי חדים והכי טובים שאפשר נגד באר שבע".

מה הסוד: "הקבוצה מאוד מגובשת, חדר הלבשה בריא, כל אחד מפרגן לשני. יחד עם הצוות המקצועי והניהולי עושים עבודה מצוינת".

המזל עם סט השחור: "אני מאמין שמאיר הרוש ארגן את החולצות השחורות לטרנר".

טל כחילה במסיבת העיתונאים בני בן זקן במסיבת העיתונאים טל כחילה במסיבת העיתונאים bq5a0464