בן זקן לקראת נתניה: נבוא צנועים מולם ונקווה לעשות את העבודה

בן זקן לקראת נתניה: נבוא צנועים מולם ונקווה לעשות את העבודה

כתב: hagar


מאמן הקבוצה מתכונן למשחק החשוב מחר ב-21:00: "קבוצה התקפית עם המון כלים, קבוצה שעשתה חיים קשים לכל הקבוצות האחרות בליגה"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר ה-2:4 בליגה מול בני סכנין וה-1:2 בגביע מול הפועל מרמורק תצא בית"ר למשחק חוץ מול השישית בטבלה – מכבי נתניה. החבורה של דראפיץ' וברדה תגיע אחרי שהודחה בשלישי האחרון משמינית גמר הגביע כשהפסידה 2:0 למ.ס אשדוד.

"אנחנו פה באמת כדי לדבר על המשחק מול מכבי נתניה, לגבי כל דבר אחר אני מעדיף שלא לדבר מול המצלמות", הגיב בן זקן על עזיבת בניון. "אני המאמן של הקבוצה, התפקיד שלי הוא לאמן את השחקנים ופחות לדבר. אני מתרכז באימונים ובהכנה למשחקים, זה התפקיד וזה מה שאנחנו עושים. נכון לרגע זה אני חושב שהשחקנים מתנהלים בצורה נכונה. הם עושים את העבודה עם ריכוז וצניעות, את העבודה עושים על המגרש ומקווה שנמשיך ככה. יש לנו צוות מקצועי שלם ולכל אחד יש את האחריות שלו. השחקנים מגיבים כמו שצריך לכל הסיטואציות מתחילת העונה. אנחנו עובדים כדי להשיג תוצאות עבור בית”ר ונמשיך".

על היריבה מכבי נתניה: "המשחק מאוד חשוב ולא פשוט בנתניה, מול קבוצה טובה ומאומנת. קבוצה התקפית עם המון כלים, שעשתה חיים קשים לכל הקבוצות האחרות בליגה. לא היה לנו פשוט מולם, נבוא צנועים מולם ונקווה לעשות את העבודה. כל משחק בליגה הוא קשה וצריך לעבוד קשה כדי לנצח. לפעמים אחרי תוצאות לא טובות קבוצה מגיעה טובה יותר ולפעמים להפך. נתניה זו יריבה קשה, בטח בנתניה. כשאתה מתקדם קדימה כל משחק הוא משחק מפתח, כמו מול הפועל מרמורק. בכל משחק אנחנו רוצים להרוויח את הנקודות ואת הדרך".

אנתוני וארן מול הגנת נתניה (ליאת אבשלומי)

אנתוני וארן מול הגנת נתניה (ליאת אבשלומי)

המאבק בצמרת: "מכבי תל אביב והפועל באר שבע בצמרת, זו לא הפתעה, הפתעה הייתה אם הן לא היו. בצעדים שלנו, עם היכולת שלנו להישאר שם ולהוות פקטור בצמרת, אנחנו עושים כרגע את העבודה ורוצים שזה יימשך ככה".

היעדרויות מהסגל: "נכון לרגע זה רק דוד קלטינס לא יהיה איתנו, כמעט בוודאות, השאר אני מאמין שיהיו כשירים".

חיזוק בחלון ההעברות: "אני כרגע מתכונן לקראת מכבי נתניה, אם יהיה משהו לעדכן, אתם תדעו".

ההיכרות של סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה עם בית"ר: "כולם מכירים את בית"ר, מי יותר ומי פחות. יש להם היכרות, זה לא מבטיח כלום. אנחנו בתקופה טובה, עם צבירת נקודות טובה, לפרקים גם כדורגל לשביעות רצוננו".

gg1329700 אנתוני וארן מול הגנת נתניה (ליאת אבשלומי) bs3t7760-e1512057766190-495x332