בן זקן לקראת מכבי נתניה: האמונה מלווה אותנו מתחילת השנה, פחות דיבורים יותר עשייה

בן זקן לקראת מכבי נתניה: האמונה מלווה אותנו מתחילת השנה, פחות דיבורים יותר עשייה

כתב: hagar


לקראת משחק החוץ הקשה מחר (שני, 21:00) מול מכבי נתניה, התייחס המאמן במסיבת העיתונאים: "כל מי שנמצא אצלנו בסגל – ראוי לשחק"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר ניצחון החוץ בשבוע שעבר בסמי עופר על הפועל חיפה, והתיקו 1:1 של הפועל באר שבע מול בני יהודה אמש, תצא בית"ר למשחק חוץ מול הצהובים של דראפיץ' וברדה. נתניה תגיע למשחק לאחר שהובסה בביתה 5:1 מול הפועל ב"ש במחזור הקודם.

"מודעים לתוצאות, זה הקו שלנו עוד לפני המשחק" אמר מאמן הקבוצה, בני בן זקן, לקראת המשחק והמשיך: "חשוב שנתרכז בדרך שלנו ולהשיג שלוש נקודות נוספות נגד נתניה. הלכנו בדרך הזאת כל העונה ונמשיך גם עכשיו"

התמודדות עם הלחץ: "בסופו של דבר רוצים לנצח. כל משחק לגופו וכשאתה מתייחס ככה התחושות יותר נכונות וממוקדות. אנחנו לא נכנסים לחישובים. כשננצח את המשחק נסתכל הלאה".

סדר המשחקים: "לפעמים זה לטובה ולפעמים לרעה. כשהלכנו למשחק מול הפועל חיפה עם פער של 7, אפשר היה לראות את זה כשלילי וניצחנו את המשחק. משחקים להזכירכם נגד קבוצה טובה. כל ניצחון בפלייאוף הוא לא מובן מאליו. ראינו גם את המשחק אתמול. בסופו של דבר הדברים הקטנים חשובים".

הצבת סתיו שושן בשער: "כל מי שנמצא אצלנו בסגל – ראוי לשחק. גם במשחקים שסתיו שיחק היו לו הצלות מאוד מרשימות, הוא הוכיח את עצמו והוא מסוגל. המאמץ ההגנתי חל על כולנו. עשינו את זה מצוין נגד הפועל חיפה, רוצים להמשיך גם מחר".

סתיו שושן

סתיו שושן (ליאת אבשלומי)

מצבו של סילבסטר: "יש לנו אימון עכשיו, נדע יותר. סילבסטר בספק, שאר השחקנים אמורים להיות כשריים. אחרי האימון נהיה יותר חכמים".

חישובים לקראת הגמר: "יש סגל שנצטרך לדעת לנהל אותו. יש משחקים מסוימים שאנחנו מתמודדים עם הרחקות ופציעות והשחקנים עושים את העבודה".

יאקוב סילבסטר (ליאת אבשלומי)

יאקוב סילבסטר (ליאת אבשלומי)

מחשבות על זכייה באליפות: "האמונה מלווה אותנו מתחילת השנה, אנחנו עובדים ביחד ומשתדלים להנות מכל רגע. בוחרים להתקדם שלב שלב. פחות דיבורים יותר עשייה".

דריכות וריכוז: "במשך כל השנה השחקנים מגיעים דרוכים. לא קל לשחק במועדונים כאלה ולהביא את עצמך בכל משחק לרמה כזאת מבחינה מנטאלית ולנצח, השחקנים ראויים לכל הכבוד. בסופו של דבר נגיע מוכנים ודרוכים גם למשחקי ההכרעה האלו".

 

 

סתיו שושן bq5a9037