בן זקן לקראת ב"ש: השחקנים מקבלים את המשימות ועושים אותן בצורה מעוררת כבוד

בן זקן לקראת ב"ש: השחקנים מקבלים את המשימות ועושים אותן בצורה מעוררת כבוד

כתב: hagar


מאמן הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה הקרוב (ראשון, 21:00) מול האדומים מבירת הנגב: "המשחק לא ביני לבין ברק בכר, אלא בין בית"ר לבאר שבע"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תצא ביום ראשון למשחק חוץ מול הפועל ב"ש, זאת במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל. האדומים, שמוליכים את הטבלה עם 50 נקודות, נקודה אחת יותר מבית"ר, יגיעו למשחק אחרי ה-0:3 שלהם על מכבי פתח תקווה. מן העבר השני תגיע בית"ר אחרי ה-0:2 הביתי מול בני יהודה ביום שני האחרון.

מאמן הקבוצה, בני בן זקן כינס מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות ואמר: "אנחנו נמצאים שלושה מחזורים לקראת סוף העונה הסדירה ולקראת הפלייאוף. אנחנו נפגוש את קבוצות הצמרת עוד פעמיים, רק אז נוכל לקרוא לזה משחק עונה. נגיע מוכנים ומרוכזים נקווה שנעשה את העבודה".

העובדה שב"ש לא הפסידה בטרנר בליגה: "במהלך העונה הנוכחית היינו בבמגרשים שאמרו שלא ניצחנו שם הרבה שנים. בסופו של דבר אתה מגיע למשחק נתון. נגיע מוכנים ונעשה את ההכנה הרגילה כמו לפני כל משחק. הפועל ב"ש הפסידה שם בגביע הטוטו, בגביע ובליגה אירופית. אנחנו קבוצה חזקה ונגיע דרוכים כמו לפני כל משחק. מעבר לזה אנחנו רוצים להמשיך את המגמה שאנחנו משתפרים ממשחק למשחק".

שחקני בית"ר בטרנר

שחקני בית"ר בטרנר

מאצ'אפ מול ברק בכר: "אני מכיר אותו טוב, אנחנו חברים ואני מכבד אותו. אבל המשחק לא ביני לבינו, אלא בין ביתר לב"ש. כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה, אני לא נכנס לניתוחים האלה. אנחנו בתקופה טובה, מבחינת תוצאות ומיקום, גם מבחינת כדורגל בהרבה משחקים".

שינויים בזמן משחק: "אנחנו כן משנים. אנחנו עושים את השינויים שלנו גם בהתאמות. לפעמים לוחצים, לפעמים מחכים. גם למשחק הזה צריכים להגיע עם ההתאמה ובצורה מסודרת. נגיע עם מה שאנחנו חושבים שהכי נכון למשחק הזה".

היריבה: "שמים את הדגש על עצמנו, מכבדים כל יריבה, בטח את ב"ש. יש לנו את הרעיונות שלנו, כמו שעשינו במשחקים האחרונים, נעשה גם הפעם – מרוכזים בעצמנו. נקווה שנוכל לדבר כך גם במגרש. כמו מול כל קבוצה שהגענו, יש לה את החוזקות שלה והחולשות שלה. בסופו של יום מתכוננים לקבוצה ומתאימים, ברוב המקרים גם מנצחים. זה משחק אחד, ביום נתון".

תפקודו של איתי שכטר באגף: "הוא עושה את זה מצוין, כל פעם שהוא מגיע לקו נפתחות בפניו אפשרויות של מסירה. אנחנו עושים את זה במהלך משחק ומשנים, זה גם עובד לנו השנה. שיחקנו מול קבוצות שגם שם המגינים מאוד דומיננטיים, תמיד ידענו לעשות את ההתאמות. זה השתלם לנו גם בהתקפה ובסוף גם בהגנה. הקבוצה עומדת יציבה ומאורגנת, השחקנים מקבלים את המשימות ועושים אותן בצורה מעוררת כבוד".

איתי שכטר עם הכדור (ליאת אבשלומי)

איתי שכטר עם הכדור (ליאת אבשלומי)

מצב הפצועים: "עידן ורד לאט לאט חוזר, בהדרגה. כמובן נשמח שהוא יעשה את זה בקצב שלו והלוואי ויחזור בריא ושלם. ז'אורז'יניו לא יהיה כשיר למשחק הזה".

המשך הדרך: "אני מאמן את בית"ר וכל מה שמעניין אותי זה שבית"ר ירושלים תנצח".

המשך הפלייאוף: "במהלך כמעט כל מסיבת עיתונאים התשובה היא כזאת – רק דבר אחד מעניין אותנו וזה המשחק הקרוב מול הפועל באר שבע".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים