בן זקן: “אין שאלה, בבית”ר הקהל הוא כמו עוד שחקן"

בן זקן: “אין שאלה, בבית”ר הקהל הוא כמו עוד שחקן"

כתב: hagar


לאחר ה-1:4 על מכבי נתניה בטדי תצא בית"ר למשחק חוץ קשה בסמי עופר מול מכבי חיפה. הירוקים, שיגיעו להתמודדות אחרי ה-2:2 מול מכבי פ"ת יארחו את החבורה של בן זקן שתרצה מצידה להשיג ניצחון שני ברציפות ולהידבק למקום הראשון בטבלה


מאת רועי נעים


מאמן הקבוצה בני בן זקן התייחס למשחק הקרוב במסיבת העיתונאים: "בגדול אנחנו מתכוננים למשחק ומקווים לתוצאה טובה. לפעמים בתאריכים כאלה זה נחמד כפליים".

המצב של מכבי חיפה עם עימות הקהל וגיא לוזון: "אנחנו פחות מתעסקים בזה, יש לנו את הדברים שלנו ובאמת חשוב שנדע להיות מרוכזים רק בדברים שתלויים בנו. מכבי חיפה זה משחק חוץ קשה, זו קבוצה גדולה ותמיד הסיטואציות בקבוצה כזאת הן לחוצות, הם גם יודעים להתמודד עם זה. נתמקד בכר הדשא ונקווה שיצליח לנו".

הצלחת בית”ר בשנים האחרונות באצטדיון סמי עופר: "לפעמים יש מגרשים מסויימים שמאירים פנים לקבוצה כזו או אחרת. העבר הוא היסטוריה, המשחק יכול להתפתח בכל דרך בין קבוצות כאלה, לא נבנה על תרחישי העבר".

קבלת הפנים שצפויה לבניון: “יוסי עבר כל כך הרבה דברים במועדונים וסיטואציות מסביב, שאני מניח שלא יתפתה להתעסק בדברים האלו. הוא בדיוק הבן אדם שיידע להתמודד עם זה מבחינתי.

11-06-BK8X5979

שינוי שיטת המשחק מול נתניה ואיך ישחק מול חיפה: “בגדול אנחנו בוחרים את האסטרטגיה בהתאם ליריבה, התאמנו אותה לנתניה, זו לא בושה, כי היה לנו חשוב מאוד לנצח וזה גם הצליח. לכל יתרון יש חיסרון, ידענו לנצל זאת וככה יקרה גם מול חיפה. ננסה להתמודד עם היתרונות שלהם בתקווה שהמשחק יוכרע לטובתנו”.

ניצחונו הראשון בטדי: “הגענו אחרי מספר תוצאות לא טובות והיה מאוד חשוב לנצח, שחקנים נתנו את כל כולם, גם מנתונים שראינו אחרי המשחק, היינו מרוכזים מול נתניה, עשינו את זה וככה מקווים להתייחס לכל משחק".

חשיבות הקהל גם בחוץ: “אין שאלה, בבית”ר הקהל הוא כמו עוד שחקן, מרגישים אותו, בטח כשהולך, דחפו אותנו גם ברגעים פחות טובים, אנחנו משחקים הרבה בשבילם והם מייצגים יותר מכדורגל, בתקווה שיצליח לנו גם בהמשך”.

שחקני בית"ר חוגגים

שחקני בית"ר חוגגים

מכן הקבוצה עופר ורטה אמר: "התחלתי את העונה לא כמו שצריך, אמנם התאמנתי עם אשדוד חודש שלם, וגם לבד מאוד חזק. עשיתי הרבה יחידות אימון במשך הזמן הזה שלא התאמנתי. מאז שהגעתי לבית"ר אני באמת נותן 100 אחוז בכל אימון, כדי שאם יגיע הרגע שאצטרך לשחק אז אעשה את זה על הצד הטוב ביותר. שמח על בהבכורה שלי, היה כיף לשחק, מקווה להמשיך".

היריבה: "לפני כל משחק יש אויירה טובה, חייבים לבוא מוכנים לכל משחק, לא משנה אם זאת מגכבי חיפה או על קבוצה אחרת. מכבי חיפה קבוצה מעולה שעשתה רכש ממש חזק בקיץ, הולך להיות משחק קשה. מקווה לעבור אותו על הצד הטוב ביותר".

הניצחון על נתניה: "כל ניצחון נתן דרייב, במיוחד שהצלחנו להבקיע ארבעה שערים, זה חשוב להמשך הדרך. נקווה שדרך המשחק הזה נגד נתניה נצא לדרך חדשה ונעשה את המשחק נגד מכבי חיפה על הצד הטוב ביותר".

על האקסים: "לא מדברים על זה, לא שמעתי מהשחקנים שהיו שם כלום".

עופר ורטה ויוסי בניון

עופר ורטה ויוסי בניון

עמדת המגן הימני: "לכל שחקן בבית"ר ישל ציפיות גדולות, יש סגל רחב ויש תחרות גדולה. מבחינתי זה לתת 100 אחוז בכל אימון ומשחק ולהצליח עם בית"ר ולתת כמה שאפשר".

על המשחק של מכבי ת"א מול הפועל ב"ש: "אנחנו בינתיים לא מסתכלים על הפועל ב"ש ומכבי ת"א, מסכלים על עצמנו בלבד".

המפגש עם גיא לוזון: "זה לא שהוא לא ספר אותי, הוא נתן לי לשחק פשוט הייתי פצוע. אני וגיא מאוד מחוברים, התאמנתי איתו 4 שנים גם בנבחרות הצעירות, הוא אחלה מאמן"

שחקני בית"ר חוגגים 11-06-BK8X5979 בני בן זקן עופר ורטה ויוסי בניון