בית"ר סיימה את מחנה האימונים בשפיים ב-1:1 מול ת"א/רמלה

בית"ר סיימה את מחנה האימונים בשפיים ב-1:1 מול ת"א/רמלה

כתב: hagar


הקבוצה פגשה את הכחולים מהליגה הלאומית למשחק אימון שסגר את המחנה בן שלוש הימים. עידן ורד כבש מבישול של מאור בוזגלו, יוג'ין אנסה השווה במחצית השנייה. קלינגר: "המחנה עבר מצוין ללא הפרעות משמעת וללא בעיות, בסך הכל אני מאוד מרוצה"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים סיימה היום (רביעי) ב-1:1 מול בית"ר ת"א/רמלה ובכך סיימה את מחנה האימונים האינטנסיבי שהחל ביום שני.

קלינגר פתח עם הרכב חזק שכלל את בוזגלו, ורד ואולנארה בחוד. אפונסו טיירה שהחלים מהפציעה בידו חזר להרכב ועמד לרשות המאמן.

המשחק החל בצורה דיי שווה לשני הצדדים, כאשר אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לסכן את השער. עידן ורד היה קרוב לכיבוש אך בעיטה שלו על סף הרחבה חלפה סמוך לקורה.

בדקה ה-40 ורד כבר מצא את הרשת אחרי שבוזגלו מסר לו בתוך הרחבה והקפטן שלח את הכדור לרשת וקבע 0:1.

עידן ורד בועט

עידן ורד בועט

החבורה מהליגה הלאומית חזרה למשחק בדקה ה-60 כאשר יוג'ין אנסה הגיע לאחד על אחד מול איתמר ניצן ושלח את הכדור לרשת. בית"ר ניתסה להחזיר לעצמה את היתרון אך בעיטה של ורד פגשה את הקורה ובדקות הסיום יאקוב סילבסטר החמיץ מול השוער. 1:1 בסיום.

ab6p0506

ניר קלינגר. "בסך הכל אני מרוצה"

ניר קלינגר אמר לאתר הרשמי: "אחרי שסיימנו את המשחק, שהיה בעיקר טוב במחצית הראשונה כשההרכב הבכיר שיחק, אני יכול להגיד שהמחנה היה מבחינתי גם מתבקש, גם חובה וגם מוצלח מאוד, כי סיימנו ברוך השם בלי תקלות מיוחדות ובלי פציעות של ששחקנים. המחנה עבר מצוין ללא הפרעות משמעת וללא בעיות. השחקנים התנהגו למופת, התנאים היו טובים. גם הבעלים היה איתנו אתמול בערב, היה נחמד ראינו את המשחק של הנבחרת ביחד. בסך הכל אני מאוד מרוצה, מקווה שזה יבוא לביטוי בתקופה הקרובה ביכולת, אבל יש עוד הרבה עבודה והרבה דברים שצריך לשפר".

עידן ורד בועט ab6p0506 ab6p0445