בית"ר מתכוננת לבני יהודה: עידן ורד יחזור לסגל

בית"ר מתכוננת לבני יהודה: עידן ורד יחזור לסגל

כתב: hagar


בית"ר ירושלים תתארח באצטדיון המושבה אצל בני יהודה (שבת, 20:30) למשחק במסגרת המחזור העשירי של ליגת העל. בני בן זקן: "אחד הדברים החשובים בתקופה הזו, זה לשמר על איזון"


מאת רועי נעים


לאחר הניצחון על הפועל אשקלון במחזור הקודם, תצא בית"ר למשחק חוץ מול בני יהודה ותנסה לצבור ניצחון רביעי ברציפות. הצהובים שחורים ירצו בוודאי לנצח רגע לפני שיוצאים לפגרה בת שלושה שבועות.

מאמן הקבוצה, בני בן זקן, התייחס למשחק במסיבת העיתונאים: "אני מתרכז באימונים ובלנצח משחקים. מבחינת הסגנון יש לנו יכולת גם לשלוט כמו מול אשקלון וגם את הכלי של לשלוט בקצב שלנו ולתת מרחב לשחקנים המהירים, זה חלק מאסטרטגיות, אנחנו פועלים בחוכמה ובצוות, במטרה לעשות הכי טוב לבית"ר ירושלים".

בני בן זקן

בני בן זקן. "מנסים לשמור על איזון"

חזרתו של עידן ורד לסגל: "עידן ורד יהיה איתנו בסגל. אנחנו לא מדברים באופן טבעי על ההרכב במסיבת עיתונאים. וארן כמעט בטוח לא ישחק. המטרה שלנו היא לתת את הביצוע הכי טוב שלנו ולתת את הכי טוב שלנו מתוך רצון להצליח".

זכייה בתואר אחרי עשר שנים וציפיות להמשך העונה: "מה שהיה לפני עשר שנים אני מכבד מאוד, אבל מתעסק בעכשיו. באופן כללי המטרה היא להביא את הביצוע הטוב ביותר שלנו, כדי שנוכל להגיד במבט לאחור שעשינו הכי טוב שהיינו יכולים, בתקווה שזה יספיק לתוצאות דומות ללפני עשור. כרגע יש לנו סגל טוב, כשנגיע לזמנים שאפשר יהיה לחשוב "אם ו..", נדבר על זה".

עידן ורד. יחזור לסגל

עידן ורד. יחזור לסגל בשבת (עמרי שטיין, ONEׂׂ)

האפשרות לשינויים בהגנה: "בזכות הסגל הזה יש מגוון אפשרויות, אחד הדברים החשובים בתקופה הזו, זה לשמור על איזון, הרכב וסגל ששומר על איזשהו רצף משחקים ולא לעשות דברים שיכולים להסיט אותנו מהקו שאנחנו הולכים בו, חשוב להשתמש בשחקנים ולעשות את השינויים הנכונים כשנצטרך".

שחקנים שמסיימים חוזה: "אלו דברים שלא קשורים אליי באופן מקצועי. התפקיד שלי זה לבוא לאימון ולהוציא את המקסימום כדי שהשחקנים יבואו מוכנים למשחק. אני לא מרגיש משהו מהכיוון של השחקנים בנושא הזה. כל בעל מקצוע צריך להפריד את מה שקורה בחוץ ולהתעסק במה שהוא יודע".

היריבה בשבת: "אני לא יודע איך הם יבחרו לחשק, זו קבוצה טובה עם עומק. מצפה לנו קרב מאוד מאתגר וחשוב".

התחושות עד כה: "אחרי שלושה ניצחונות אנחנו צריכים להיות מרוצים, ניצחנו משחקים מאוד קשים אבל הדרך עוד ארוכה".

מה ניתן לשפר: "מבחינת צבירת נקודות אנחנו מרוצים, עובדים קשה כדי להיראות יותר טוב, עובדים על זה כל יום. זו תחילת העונה ויש עוד לאן להשתפר, מודעים לזה ועובדים בשביל זה".

DSC_4231