בית"ר למען הקהילה: על הביקור המרגש של שחקני הקבוצה בבית החולים איתנים

בית"ר למען הקהילה: על הביקור המרגש של שחקני הקבוצה בבית החולים איתנים

כתב: hagar


בין האימונים וההכנות למשחק הקרוב, לקח המועדון אתנחתא קלה ויצא לביקור בבית חולים "איתנים", מחלקת ילדים ונוער.

בית חולים "איתנים" הנו מקום בו חיים ילדים בגילאי 3-18 אשר באים מרקע של בעיות רגשיות, בעיות התנהגות, בעיות למידה והפרעות קשב וריכוז.

כחילה, ורטה, עזרא, סירושטיין וקלטינס

כחילה, ורטה, עזרא, סירושטיין וקלטינס

השחקנים ערכו סיור בבית החולים שם למעשה חיים הילדים ולאחר מכן פגשו את הילדים במגרש הכדורגל של בית החולים. יחד אתם ועם הצוות הרפואי המסור, עשו השחקנים משחקוני כדורגל ותחרויות פנדלים.

דוד קלטינס אמר לאתר הרשמי: "זה היה שונה מביקורים אחרים בבתי חולים רגילים. רואים שאנשי הצוות שם מסורים ומכירים את הילדים. מדובר בילדים שעברו הרבה בחיים ובאים מרקע קשה. חלק גם ניסו לשים קץ לחייהם, אלו דברים שאתה פחות נתקל בהם בבית חולים רגיל. אנחנו עבדנו עם הילדים וכולם נרתמו והתרגשו, שיחקנו איתם כדורגל. כולם שמחו שבאנו. רואים שזה מקום מושקע ויפה, מנסים להשתדרג ולהתקדם וליצור אווירה נעימה. לנו כשחקנים הייתה חוויה עוצמתית והיה כיף לראות איך הילדים שמחו. כיף גדול".

08b1a879-78d7-49ec-9220-899ecafb77f5

דוד קלטינס עם ילדי בית החולים איתנים

שני (שם בדוי), אחת הילדות שגרות בבית החולים אמרה בעת הביקור: "זה כמו לפגוש שחקן קולנוע ולהגשים את החלום, שאתה אוהד ומעריץ שחקן מסוים, ולראות אותו במציאות זה כמו הגשמת חלום".

עמית (שם בדוי), ילד נוסף שלא הצליח להסתיר את התרגשותו אמר: "זה היום הכי מרגש שלי מאז שאני זוכר את עצמי".

b8a251ea-f722-4ba8-9cf9-9fbfbf47a682

עופר ורטה וילדי בית החולים איתנים

גם חן עזרא, שהשתתף בפעילות, סיכם: "היה מאוד מרגש לפגוש את הילדים ולהעלות להם חיוך על הפנים ולתת להם הרגשה טובה. זה תמיד כיף לתרום למען הקהילה, תודה לקב"ה שיש לנו את הזכות לעשות דברים כאלה. היה ממש כיף, זה נותן סיפוק אדיר ואני מאחל להם בעזרת השם שיהיו להם חיים טובים ושכולם יחזרו לבתים שלהם במהרה ובשלום".

לאחר מכן ערכו השחקנים סיור מרגש ומטלטל במחלקה הסגורה.

מי שגם לקחו חלק בפעילות המבורכת, הם חברי עמותת "חסדי נעמי", שהתלוו אלינו לביקור וחילקו ממתקים לילדים, ותודה גדולה נתונה לעדי וירון מ"המתנות שלי" שכמנהגם בקודש תרמו חבילות שי בית"ריות לילדים.

מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מודה על הזכות שניתנה לו לשמח ולרגש ילדים. אם לומר את האמת, אנחנו התרגשנו אפילו יותר.

כחילה, ורטה, עזרא, סירושטיין וקלטינס b8a251ea-f722-4ba8-9cf9-9fbfbf47a682 08b1a879-78d7-49ec-9220-899ecafb77f5 f3acadab-dbb3-4201-b157-bbe083c9e3b3